Provozní specialista Z-BOX - Plzeňsko

CDI
Rence
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Zásilkovna
Zásilkovna

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Naši zákazníci si oblíbili doručování zásilek do samoobslužných výdejních míst Z-BOXů. Provozní specialista Z-BOX - Plzeňsko bude zodpovídat za kontrolu, servis a opravy Z-BOXů ve svěřeném regionu. Jedná se o práci zejména v terénu.

Pracovní náplň:

  • kontrola, servis a opravy Z-BOXů ve svěřeném regionu - práce zejména v terénu
  • komunikace s policií (škodné události, vloupání do Z-BOXů, vandalismus)
  • koordinace zásobování materiálu jednotlivým servisním týmům
  • telefonická podpora techniků
  • inventury Z-BOX sloupců, náhradních dílů a spotřebního materiálu

Požadavky:

  • středoškolské vzdělání technického zaměření s maturitou
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • znalosti z oblasti elektroniky
  • zručnost a technické myšlení
  • reprezentativní vystupování slovem i písmem
  • schopnost plánovat dopředu a operativně řešit nenadálé situace
  • uživatelská znalost produktů MS Office
  • odolnost vůči stresu
  • řidič VZV výhodou

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání na HPP
  • dovolená 5 týdnů
  • 3 sickdays
  • stravenky 130 Kč na den, které plně hradíme
  • služební automobil, telefon a notebook
  • cafeterie
  • karta Multisport
  • možnost využití služeb Zásilkovny za zvýhodněnou cenu
  • flexibilní rozvržení pracovní doby
  • nástup možný ihned

Pokud se Ti pozice líbí, pošli nám svůj životopis, rádi Tě poznáme!

Profil recherché

Zručnost, samostatné uvažování, časová flexibilita

Déroulement des entretiens

Jednokolové výběrové řízení

Envie d’en savoir plus ?