Zásilkovna

Zásilkovna

 • Logistique
 • Ostrava, Hradec Králové, Prague, Zlín
 • Voir le site
 • Rok založení

  2010
 • Zaměstnanci

  1000
 • Zastoupení pohlaví

  40%60%
 • Průměrný věk

  33 let

Příběh Zásilkovny

Zásilkovna je synonymem pro snadné a pohodlné posílání zásilek – a také synonymem pro open minded zaměstnavatele s atmosférou start-upu a inovátora logistiky (nejen) v ČR. Vtrhla na český trh v roce 2010 a udělala doslova revoluci na tuzemské e-commerce. Už dávno ale neokupujeme jen český rybníček: v rámci skupiny Packeta fungujeme s vlastními pobočkami na 6 trzích. Revoluční myšlenka a velká odvaha zakladatelky Simony Kijonkové naši firmu vyhoupla do pozice jedné z největších a nejoblíbenějších sítí výdejních míst ve střední a východní Evropě. A kromě toho doručujeme i na adresu.

Každý den více než 2 000 Zásilkovňáků přepraví více než půl milionu zásilek do více než 30 zemí světa. Ale není to jen o přepravě. Máme ambice stát se globální e-commerce platformou a přinášet e-shopům komplexní řešení – od logistiky, přes marketplace po marketingové aktivity. A k tomu makáme na vývoji nových technologií, produktů a služeb, jako jsou třeba samoobslužné boxy, kterých už máme nejvíce ze všech přepravců u nás. A to s sebou přináší nové výzvy a pracovní pozice pro nové kolegy!

Koho hledají

Zásilkovňáky tělem i duší. Parťáky, co hýří nápady a nadšením. Kolegy, kteří budou pyšní na českou značku, která slaví úspěchy i v zahraničí a díky drivu svých zaměstnanců se stala českou jedničkou v doručování. Ukaž nám na pohovoru svoje zapálení, a jsi náš! To je pro nás totiž cennější než x let zkušeností nebo „zářezy“ v CVčku.

Co je dobré vědět

Rozhodně se nedržíme zkrátka! Doručujeme zásilky do celého světa, máme vlastní entity v 6 zemích, více než 50 dep a 100 000 výdejních míst po celé Evropě. Packeta Group, mateřská skupina, pod kterou spadá i Zásilkovna, má více než 2 000 zaměstnanců, kteří jdou za společným cílem: doručit každou z milionů zásilek svému příjemci a být globální jedničkou. Určitě tak u nás využijete světové jazyky, a hlavně – všechny ty bláznivé a odvážné nápady, které byste se v jiné firmě ani neodvážili říct nahlas!

Vložit profil na své webové stránky

Questions et réponses sur Zásilkovna
Oups
Contenu indisponible dans la langue choisie
Oups
Contenu indisponible dans la langue choisie