Modul Servis

Assurance

Plzeň, Pardubice, Praha, Vysočina

Presentation

Modul Servis není tradičním pojišťovacím makléřem, ani žádnou finanční sítí. Od jeho vzniku se zaměřuje na autopojištění a jeho B2B prodej skrze finanční společnosti nebo autoprodejce. V tomto ohledu má unikátní postavení na české trhu. Žádná jiná společnost nenabízí tak komplexní soubor služeb provázaných s autopojištěním.

V průběhu času přidal i pojištění firemních zákazníků jako další pevný pilíř svého portfolia. Věta "to nepůjde" nepřichází v Modulu v úvahu. Vždy hledá řešení, nikdy nenechá klienta na holičkách a hlavně, používá nejen navenek, ale především mezi sebou selský rozum.

What they are looking for

V Modulu vnímají, že svět okolo nás nestojí na místě, proto hledají kolegy, kteří chtějí na sobě makat a hlavně dělat smysluplné věci, kterým sami věří a hledat nové způsoby práce, či informace, jak se stát ještě lepšími a být na svoji práci hrdí.

Do týmu stále hledají jak ty, které baví obchodovat, komunikovat s lidmi, tak specialisty na různé typy pojistných produktů, analytiky nebo programátory.

Modul Servis hledá lidi, kteří mají zdravý rozum, chtějí se podílet na růstu firmy a mají chuť něco vytvářet. . Na oplátku nabízí vedení, které je otevřené všem dobrým návrhům, velkou podporu, finanční i časovou, podporu ve vzdělávání a osobní rozvoj.

Good to know

Vedení si zakládá na tom, aby znalo "daily business", nevymýšlí nesmysly a snaží se o věcech s lidmi diskutovat. Jsou jeden tým, a přestože už dávno nejsou malá firma, snaží se o to, aby byli stále jednou velkou "Moduláckou" rodinou.

Samozřejmostí je dobrá káva, místo na parkování, hezké kanceláře, čerstvé ovoce, podpora vzdělávání a dobrá nálada ve firmě.

Embed this profile on your website