Modul Servis

Assurance

Plzeň, Pardubice, Praha, Vysočina

Před nástupem do společnosti Jarka pracovala v leasingové společnosti, která s MS spolupracovala. Během dlouholeté spolupráce dostala nabídku, zda by se nechtěla stát součástí týmu MS. Neváhala a nabídku přijala. Jarka nastoupila do společnosti Modul Servis v roce 2022, kde působí na pozici výkonné ředitelky a podílí se na vedení společnosti. Do firmy vnáší pragmatický přístup k řešení problémů. Na své práci má ráda komunikaci s lidmi a setkávání se s novými obchodními partnery.

Svůj volný čas se snaží trávit aktivně v přírodě, cestováním a poznáváním nových míst.

Práce pro Modul Servis je Davidovou první pracovní zkušeností po absolvování vysoké školy v roce 2012. Po nástupu na pozici produktového manažera autopojištění se David postupně vypracoval až na pozici ředitele rozvoje obchodu, kde působí již několik let. Za dobu svého působení ve firmě stojí za úspěchy mnoha projektů od zavedení celorepublikových projektů značkového pojištění pro světoznámé automobilky, přes externí řízení oddělní likvidace pojistných událostí u významného obchodního partnera, řízení spolupráce s leasingovými společnosti v oblasti pojištění, až po návrh, koordinaci vývoje a řízení implementace několika SW aplikací pro partnery z řad finančních institucí.

U svých lidí David oceňuje zejména samostatnost, loajalitu, odpovědnost a pečlivost. Na práci v Modul Servisu oceňuje, že firma ctí stejné zásady jako on sám, tedy odvádět dobrou profesionální práci, vždy jednat čestně, a to nejen s klienty, ale také se svými zaměstnanci a se zájmem naslouchat novým nápadům.

Dan se stará o naplňování strategických cílů na svěřené pobočce v Pardubicích. Pochlubit se může velmi dobrým kolektivem spolupracovníků a dobrými obchodními výsledky za uplynulá období, které inspirují ostatní kolegy a nováčky ve firmě. Dan celý svůj profesní život pracuje na různých obchodních pozicích a to v několika odvětvích. Tyto své mnohaleté zkušenosti dokázal zúročit a stal se v roce 2016 prvním regionálním ředitelem společnosti Modul Servis.

V osobním životě pak Dana můžete pozvat na SQUASH, kterému se věnuje od dětství. Zajít společně můžete i na golf nebo si můžete hodiny a hodiny povídat o autech a o všem, co má motor.

Jirka pracuje v naší společnosti od roku 2022, ale s Modul Servisem úzce spolupracoval cca 9 let a díky tomu je dnes na pozici ředitele autopojištění. Celý svůj život pracuje v prostředí automobilového průmyslu. Několik let pracoval přímo u auto dealera a téměř 10 let pracoval pro jednu z největších pojišťoven v ČR, vždy na klíčových vedoucích pozicích. Jirka a jeho tým obchodníků zajišťují komplexní servis pro autoprodejce a autobazary, kteří sjednávají jménem společnosti Modul Servis pojištění motorových vozidel.

Jirka má v týmu 7 obchodníků a jeho tým se stále rozšiřuje. Jirka pracuje převážně v terénu po boku svých obchodníků a věnuje se jejich pracovnímu rozvoji tak, aby společnost poskytovala obchodním partnerům kvalitní a profesionální servis. Zároveň neustále pracuje na zlepšování procesů a vylepšování IT zázemí, to vše pozitivně ovlivňuje spolupráci s obchodními partnery.

Na společnosti Modul Servis nejvíce oceňuje, že má svůj vlastní ekosystém a je nastavena pro jednoduchost, kvalitu a automatizaci.

Honza se stará o klíčovou aplikaci celého oddělení pro pojištění vozidel. Aplikace se používá na desítkách bazarů a dealerství v různých projektech a u různých obchodních partnerů. Díky neustálému vývoji se udržuje na špičce podobných aplikací na českém trhu a umí věci, které nikdo jiný nenabízí. Honza je ve společnosti od roku 2010 a na jeho práci ho nejvíce baví, že se každý den setkává s jinou výzvou. Mnoho obchodních partnerů i kolegů se za ty roky stali již Honzovými přáteli.

Ve svému volném čase se věnuje svým kočičím domácím mazlíčkům a je vášnivý hráč PlayStation.

Presentation

Modul Servis není tradičním pojišťovacím makléřem, ani žádnou finanční sítí. Od jeho vzniku se zaměřuje na autopojištění a jeho B2B prodej skrze finanční společnosti nebo autoprodejce. V tomto ohledu má unikátní postavení na české trhu. Žádná jiná společnost nenabízí tak komplexní soubor služeb provázaných s autopojištěním.

V průběhu času přidal i pojištění firemních zákazníků jako další pevný pilíř svého portfolia. Věta "to nepůjde" nepřichází v Modulu v úvahu. Vždy hledá řešení, nikdy nenechá klienta na holičkách a hlavně, používá nejen navenek, ale především mezi sebou selský rozum.

What they are looking for

V Modulu vnímají, že svět okolo nás nestojí na místě, proto hledají kolegy, kteří chtějí na sobě makat a hlavně dělat smysluplné věci, kterým sami věří a hledat nové způsoby práce, či informace, jak se stát ještě lepšími a být na svoji práci hrdí.

Do týmu stále hledají jak ty, které baví obchodovat, komunikovat s lidmi, tak specialisty na různé typy pojistných produktů, analytiky nebo programátory.

Modul Servis hledá lidi, kteří mají zdravý rozum, chtějí se podílet na růstu firmy a mají chuť něco vytvářet. . Na oplátku nabízí vedení, které je otevřené všem dobrým návrhům, velkou podporu, finanční i časovou, podporu ve vzdělávání a osobní rozvoj.

Good to know

Vedení si zakládá na tom, aby znalo "daily business", nevymýšlí nesmysly a snaží se o věcech s lidmi diskutovat. Jsou jeden tým, a přestože už dávno nejsou malá firma, snaží se o to, aby byli stále jednou velkou "Moduláckou" rodinou.

Samozřejmostí je dobrá káva, místo na parkování, hezké kanceláře, čerstvé ovoce, podpora vzdělávání a dobrá nálada ve firmě.

Embed this profile on your website