Senior CRM Manager/ka

CDD / Temporaire
Bratislava
Salaire : ≥ 3,5K € par mois
Télétravail occasionnel
Éducation : Bac +4

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Koho k sebe hľadáme?

  • hľadáme šéfa/šéfku CRM slovenskej pobočky ktorý/á zastreší dva existujúce tímy,
  • jedná sa o tímy kampaňových manažérov/iek a špecialistov/tiek na digitálne/on-line sales a tím CRM, dátových a obchodných analytikov/čiek,
  • skúseného leadra pre tím profesionálov v oblasti CRM, kampaní, dátových analytikov, digitálneho marketingu/on-line salesu,
  • skúseného manažéra/ku so schopnosťou tmeliť tím a rozvíjať podriadených po odbornej stránke,
  • inovatívneho človeka s proobchodným mindsetom,
  • budeš reportovať Head of CRM&CX za CZ/SK,
  • budeš v dennom kontaktov primárne so šéfmi distribučných kanálov.

    Profil recherché

    Čo od teba očakávame?

    • dlhoročné skúsenosti z oblasti riadenia vzťahov s klientmi, prácou s kmeňom,
    • skúsenosti s CRM nástrojmi ako je SAS, Salesforce alebo iné,
    • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni,
    • znalosť poisťovníctva je veľkou výhodou,
    • otvorenosť, autenticita, energia,
    • can-do-attitude,
    • chuť byť motorom najrýchlejšie rastúcej poisťovne na slovenskom trhu.

    Déroulement des entretiens

    Pracovná pozícia sa obsadzuje na dobu určitú.

    Envie d’en savoir plus ?