Administrátor/ka likvidace pojištění automobilů - možnost HO
Generali Česká pojišťovna

L'entreprise

  • Assurance, FinTech / InsurTech, Finance
  • > 2000 salariés

Le poste

Cette offre a été pourvue !

Poznáte je?

Generali Česká pojišťovna není žádný nováček, na trhu působí už téměř 200 let. Za tu dobu se vypracovala mezi přední a nejstabilnější společnosti v oblasti pojišťovnictví. Její pobočky jsou dostupné napříč celou Českou republikou – nejen ve velkých městech, ale i ve většině těch menších.
Stabilita a velikost společnosti zaručují, že za všech okolností dokáže dostát svým závazkům, stejně jako přinášet zásadní technologické inovace i rychlé a profesionální služby. Klade velký důraz na technologické inovace a rychlé profesionální služby. I proto v ní vkládají důvěru miliony klientů. Na poli CSR firma podporuje různé aktivity. Díky nadaci, kterou založila v roce 2009, je schopná pomáhat efektivněji a cíleněji než dřív. Její aktivity směřují zejména do oblasti bezpečnosti silničního provozu, prevence úrazů či podpory hendikepovaných a znevýhodněných osob. Všichni zaměstnanci můžou navíc využít až dva plně hrazené pracovní dny ročně, které stráví dobrovolnictvím.

Chcete se dozvědět více o Generali Česká pojišťovna?Firemní kultura, týmy, technický stack, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

Chcete nastartovat svou kariéru ve velké nadnárodní společnosti, ale nemáte moc zkušeností? Zajímá vás pojištění a k autům máte blízko? Hledáme do administrativního týmu nového člena, který hledá příležitost nastartovat svou kariéru v oblasti likvidace pojištění!

Jaká by byla vaše hlavní náplň práce?

  • Telefonická registrace pojistných událostí našich klientů.
  • Zodpovídání telefonických dotazů našich klientů k nahlášeným pojistným událostem.
  • Poskytování informací o aktuálním stavu konkrétní pojistné události.
  • Administrativní podpora týmů likvidace pojištění motorových vozidel.
  • Práce v interních systémech.

Co je pro nás důležité?

  • Zájem o klienta a proklientský přístup k práci.
  • Dobré komunikační schopnosti.
  • Zkušenosti s prací po telefonu výhodou.
  • Uživatelská schopnost práce na PC.
  • Výborná znalost českého jazyka.
  • Zájem se dále vzdělávat.

Co Vám naopak můžeme nabídnout?

  • Zaměstnanecký poměr s fixní mzdou a výkonnostní složkou.
  • Pozice vhodná pro absolventa SŠ.
  • Po domluvě s nadřízeným možnost částečně pracovat z domova.
  • Práci v jedné z největších pojišťovacích společností v ČR.
  • Bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, 5 dní osobního volna, stravenkový paušál, benefitní systém Cafeterie v hodnotě 12 000 Kč/rok, Multisport karta, příspěvky na penzijní a životní pojištění, sportovní aktivity, slevy na produkty pojišťovny a partnerů…)

Doplňující informace:

  • Sídlíme v Praze 4 na Pankráci.
  • Nástup: dohodou

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce!

Cette offre vous tente ?

  • Partager sur Linkedin
  • Partager sur Facebook
  • Partager sur Twitter