Zásilkovna

Zásilkovna

Logistique

Ostrava, Hradec Králové, Prague, Zlín

Honza pracuje v Zásilkovně od listopadu 2014. V začátcích brigádní kariéry ve společnosti si prošel pozicemi skladníka a řidiče, dále pak správou výdejní míst, pak zavítal do nově vzniklého projektového týmu, kde se věnoval Z-BOXům a nyní je členem produktového oddělení, kde má na starosti BOXí produkty celé Packety. Honzovo posláním je činit Z-BOXy co nejvíce prozákaznickou službou, plánováním jejich rozvoje a udržováním trendů, které se ve světě nacházejí.

Na Zásilkovně má rád lidský přístup a možnost růstu. Kariérně je pro největší výzvou udržet BOX produkt v co nejvyšší kvalitě, s co nejvyšším počtem dostupných boxů pro koncové zákazníky a spolupracující eshopy po celý rok.

Monika naskočila do plné sezóny v roce 2020, kdy při jejích prvních pracovních dnech padaly rekordy v počtu zásilek. Monika se toho nezalekla a s úsměvem pokračuje dále. Ve volném čase se věnuje hlavně dětem, miluje posilovnu a jízdu na motorce.

Působí od roku 2020 v IT provozním týmu, který je v rámci skupiny Packeta group největším oddělením na centrále v Praze. Nejvíce si cení možnosti úzké spolupráce se všemi zadavateli ze všech oddělení a ve všech zemích, kde Packeta působí. Jeho tým zajišťuje podporu, provoz a rozvoj všech našich systémů. Jsou srdcem skupiny a katalyzátorem byznysu. Většinu řešení, produktů a nových funkcionalit vytváříme a vyvíjíme in-house.

Příběh Zásilkovny

Zásilkovna je synonymem pro snadné a pohodlné posílání zásilek – a také synonymem pro open minded zaměstnavatele s atmosférou start-upu a inovátora logistiky (nejen) v ČR. Vtrhla na český trh v roce 2010 a udělala doslova revoluci na tuzemské e-commerce. Už dávno ale neokupujeme jen český rybníček: v rámci skupiny Packeta fungujeme s vlastními pobočkami na 6 trzích. Revoluční myšlenka a velká odvaha zakladatelky Simony Kijonkové naši firmu vyhoupla do pozice jedné z největších a nejoblíbenějších sítí výdejních míst ve střední a východní Evropě. A kromě toho doručujeme i na adresu.

Každý den více než 2 000 Zásilkovňáků přepraví více než půl milionu zásilek do více než 30 zemí světa. Ale není to jen o přepravě. Máme ambice stát se globální e-commerce platformou a přinášet e-shopům komplexní řešení – od logistiky, přes marketplace po marketingové aktivity. A k tomu makáme na vývoji nových technologií, produktů a služeb, jako jsou třeba samoobslužné boxy, kterých už máme nejvíce ze všech přepravců u nás. A to s sebou přináší nové výzvy a pracovní pozice pro nové kolegy!

Koho hledají

Zásilkovňáky tělem i duší. Parťáky, co hýří nápady a nadšením. Kolegy, kteří budou pyšní na českou značku, která slaví úspěchy i v zahraničí a díky drivu svých zaměstnanců se stala českou jedničkou v doručování. Ukaž nám na pohovoru svoje zapálení, a jsi náš! To je pro nás totiž cennější než x let zkušeností nebo „zářezy“ v CVčku.

Co je dobré vědět

Rozhodně se nedržíme zkrátka! Doručujeme zásilky do celého světa, máme vlastní entity v 6 zemích, více než 50 dep a 100 000 výdejních míst po celé Evropě. Packeta Group, mateřská skupina, pod kterou spadá i Zásilkovna, má více než 2 000 zaměstnanců, kteří jdou za společným cílem: doručit každou z milionů zásilek svému příjemci a být globální jedničkou. Určitě tak u nás využijete světové jazyky, a hlavně – všechny ty bláznivé a odvážné nápady, které byste se v jiné firmě ani neodvážili říct nahlas!

Vložit profil na své webové stránky