Hledáme manažera či manažerku do Retail Collections (Risk Management)

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Hledáme nového manažera/manažerku do týmu Retail Collections. Vaším úkolem bude vést a rozvíjet český a slovenský tým specialistů, který čítá 9 členů, a s nimi řídit vymáhání retailových pohledávek v rámci naší banky.

Co budete mít na starost:

  • Řízení vymáhání pohledávek od retailových klientů v České republice a na Slovensku podle bankovní politiky tak, aby se dosahovala jejich efektivita a minimalizovaly se ztráty z úvěrových obchodů v tomto segmentu
  • Zaměření na procesy, které souvisejí s pohledávkami klientů retailové sítě a jejich rozvoj a optimalizaci
  • Rozvoj, organizaci a kontrolu práce vašich podřízených
  • Přijímání nových zaměstnanců, kariérní rozvoj stávajících zaměstnanců včetně nastavování jejich cílů
  • Řízení lidí vám zabere více času než specialistická práce, ale i k té se dostanete

Jak si vás představujeme:

  • Máte vystudovanou VŠ ekonomického nebo právního směru
  • Už jste pracoval/a v bankovnictví/finančnictví nebo v procesním řízení a zkusil/a si vedení lidí
  • Mluvíte pokročile anglicky (komunikovat budete i s italským vedením banky)
  • Ovládáte MS Office
  • Umíte vyjednávat s různými typy lidí a dokážete najít cestu, jak spolupracovat s kolegy na všech úrovních firemní hierarchie
  • Rozumíte práci s daty a vnímáte je jako nástroj k vyvozování závěrů a rozhodování
  • Orientujete se v regulaci poskytování a vymáhání spotřebitelských úvěrů v jak v České republice, tak na Slovensku
  • Znáte klíčovou bankovní regulaci v oblasti vymáhání a restrukturalizaci úvěrů (lokálního regulátora / EBA) a jejich dopad na možnosti vymáhání pohledávek
  • Nevadí Vám řídit týmy v obou zemích a s tím spojeným cestováním

My vám nabízíme:

  • Možnost růst dále v rámci divize řízení rizik i mimo ni
  • Zahraniční pracovní zkušenosti v rámci skupiny UniCredit, pokud o ně budete stát
  • Rozdělení práce mezi kancelář na Brumlovce a domov
  • Zvýhodněné produkty banky a slevy u firemních partnerů
  • Příspěvky na stravování i 20 000 flexi bodů ročně, které budete moci využít na celou škálu benefitů (kulturní či sportovní aktivity, MultiSport kartu, jazykové kurzy, příspěvek na dovolenou/cestování, zdraví, relaxaci, masáže, lázeňské pobyty)
  • Víme, že po práci je třeba i odpočívat, a proto našim zaměstnancům poskytujeme 5 týdnů dovolené, volno v den narozenin a nebojíme se ani sick days

Envie d’en savoir plus ?