Junior Specialist pro kvalifikaci dodavatelů s němčinou

Résumé du poste
CDI
Ostrava
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé
Compétences & expertises
Outlook
Excel

Siemens
Siemens

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Juniorní pozice v oddělení nákupu/kvalifikace dodavatelů

Společnost Siemens si udržuje pozici respektovaného lídra na globálních trzích, a proto je potřeba, vždy začít od precizního výběru dodavatelů, se kterými spolupracuje. Je však také potřeba se dodavatelům naplno věnovat a udržovat s nimi dobré obchodní vztahy.
Na nově vytvořenou juniorní pozici hledáme komunikativního kolegu se zkušenostmi z oblasti nákupu a v komunikaci s dodavateli. A právě tyto služby můžete pro společnost Siemens zajišťovat právě Vy v rámci našeho týmu Kvalifikace Dodavatelů. Každý den tak budete v kontaktu nejen s dodavateli, ale také s nákupčími doslova z celého světa.

Požadujeme:

  • německý jazyk na pokročilé úrovni slovem i písmem
  • anglický jazyk výhodou
  • výborné komunikační dovednosti
  • předchozí zkušenosti z oblasti nákupu jsou vítány
  • znalost práce v MS Office: Excel, Outlook, Teams, Power Point, Word

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • odpovídající ocenění za práci – min. 25 dnů dovolené, výhody programu Benefit Plus, flexibilní pracovní doba s pevným jádrem 10-14, po zapracování home-office
  • práce na HPP
  • možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • široký výběr bezplatných atraktivních školení – soft skills, odborná školení, jazykové kurzy
  • soukromá firemní školka (možnost platit body Benefit Plus)
  • stravenky
  • Family day
  • Až 8 dní dovolené navíc za Benefit Plus body
  • Parkování je možné na parkovišti vedle budovy nebo v přilehlém parkovacím domě

Envie d’en savoir plus ?