Siemens

Siemens

Referent/ka servisu - koordinace zakázek

  • CDI
  • Drásov

La tribu

Siemens

Siemens

  • Artificial Intelligence / Machine Learning, Automotive, Dodavatelský řetězec, Elektronika / Telco, Mobilita, Podpora pro podnikatele, Účetnictví

Le poste

  • CDI
  • Drásov

Cette offre a été pourvue !

Siemens Česká republika patří mezi největší tuzemské elektrotechnické firmy. Mají přes 11 tisíc zaměstnanců, kteří dodávají technologie, produkty a služby zákazníkům ze soukromého i státního sektoru. A to v oblastech energetiky, zdravotnictví, průmyslové automatizace nebo veřejné infrastruktury.

Velký důraz kladou na inovace, zasazují o prosazení novinek v několika oblastech, která nazývají Digital Industries (automatizace a digitalizace podniků), Building Technologies (chytrá řešení budov), Energy Management (moderní energetika), Mobility (inteligentní řešení dopravy) a Siemens Healthineers (inovativní technologie ve zdravotnictví).

Historie firmy se datuje už do roku 1847, kdy Werner von Siemens založil spolu s univerzitním mechanikem Johannem Georgem Halskem firmu Telegraphen Bau-Anstalt von Siemens & Halske. Jejich tehdejší jehlový telegraf překonal všechny do té doby používané nástroje. Po roce existence už měli 10 zaměstnanců, kteří se rozrostli až do současného počtu 375 tisíc lidí ve více než 190 zemích.

Popis pozice

Jsme tým zákaznického servisu Siemensu Drásov nedaleko Brna. Naším úkolem je poskytovat koncovým zákazníkům z celého světa komplexní péči k námi dodávaným elektro motorům a generátorům vysokých výkonů. Naše práce začíná uvedením strojů do provozu a pokračuje údržbou, dodávkami náhradních dílů a opravami.

Do našeho týmu hledáme posilu která nám pomůže s koordinací zakázek.

Čemu se budete věnovat především?

•  Logistice komponentů a materiálů mezi pracovišti

•  koordinace následných činností po servisu (zpětná kompletace stroje, testování ve zkušebně, balení a doprava k zákazníkovi )

•  Objednávkám materiálu

•  Práci s výrobní dokumentací

•  Práci v SAP – odepisování hotové výroby

•  Přípravě KPI, zpracování docházky

Na co se můžete těšit?

•  Sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens která je na trhu již 130 let

•  Uplatnění v rostoucím a prespektivním oddělení

•  Atraktivní a různorodou práci

•  Odborné a jazykové vzdělávání, osobní rozvoj

•  Vysokou míru samostatnosti

•  fajn tým, který drží při sobě a vzájemně se podporuje

Co by vhodný uchazeč měl mít?

•  Ochota cestovat mezi Brnem a Drásovem několikrát týdně

•  AJ nebo NJ výhodou

•  Organizační schopnosti

• pečlivost, dobré komunikační schopnosti, orientaci na splnění úkolu, odolnost vůči stresu, zodpovědnost, spolehlivost a schopnost samostatné práce

•  ŘP sk.B

•  Znalost logistických procesů výhodou

Co vám nabízíme?

•  5 týdnů dovolené

•  1400,- měsíčně na penzijní/životní pojištění

•  Závodní stravování za zvýhodněnou cenu

•  Flexibilní pracovní doba s pevným jádrem a možností homeofice

•  7000,- ročně na zdraví a volnočasové aktivity (Benefit plus)

•  Akciový program pro zaměstnance

•  Další odborný a osobnostní rozvoj (jazykové kurzy, odborné semináře)

Organization: Portfolio Companies

Company: Siemens Electric Machines s.r.o.

Experience Level: not defined

Job Type: Full-time

  • Ajouter aux favoris
  • Partager sur Twitter
  • Partager sur Facebook
  • Partager sur Linkedin

Notre sélection d'articles pour vous

Inspirez-vous avec une sélection d'articles