Reckitt

Reckitt

Již během studií psychologie a následně marketingové komunikace a programu MBA získala praxi v HR v rámci stáže v mezinárodní FMCG společnosti, kde byla součástí náborového týmu a měla na starosti vlastní projekty. Od té doby si vyzkoušela řízení lidských zdrojů v různých společnostech, např. v oblasti telekomunikace nebo zdravotnických systémů.

Dynamické prostředí FMCG jí však vždy bylo k srdci nejblíže, proto se s nadšením v roce 2018 připojila ke společnosti Reckitt, kde má na starosti komplexní personální agendu a vedení vlastního týmu.

Lukáš má k obchodu velmi úzký vztah již 19 let. První zkušenosti v oboru “okoukával a obdivoval” na mezinárodní brigádě ve Velké Británii. Stalo se tomu u druhého největšího pojišťovacího brokera, kde se během 7 let propracoval na seniorního Account Handlera zastřešujícího komplexní komerční pojištění.

Po návratu do České republiky prošel obchodním oddělením v tabákové společnosti, kde dále získával a předával své obchodní know-how v rámci středně velkých týmů (Field Force, Key Account Management, Trade Marketing).

Nyní šestým rokem působí v Reckittu, kde v současné době vede část obchodního oddělení, zastřešující veškeré zákazníky tradičního a vybrané zákazníky moderního trhu CZ&SK. Se svým rozsáhlým týmem pravidelně sdílí své zkušenosti a brainstormuje nad inovativními přístupy.

Jde marketingu porozumět ze školní lavice? Katka si řekla, že praxe je možná o chloupek důležitější. Během studií politologie a mezinárodních vztahů na Fakultě Sociálních věd Univerzity Karlovy se angažovala ve studentských projektech a brigádničila v mediální agentuře.

Reckitt byl druhá zkušenost s korporátem a zvítězil nad nejistou kariérou diplomata. Po absolvování trainee programu nastoupila jako marketingový koordinátor, což poskytlo přehled a odrazový můstek pro pozici Junior Brand & Trade Marketing Managera.

V současnosti přebírá nové a nové projekty a těší se z dobývání příležitostí.

O společnosti

Reckitt je místem nejoblíbenějších a nejdůvěryhodnějších značek v oblasti hygieny, zdraví a výživy, které spojuje jasný záměr, a to zajistit čistější a zdravější svět. Nyní více než kdy jindy všichni chápeme důležitost hygieny. Je tedy uklidňující vědět, že existují některé věci, kterým můžeme vždy důvěřovat a které nám pomohou postarat se co nejlépe o sebe a o ty, které milujeme.

Reckitt pracuje s neutuchající energií a inovacemi, aby vytvořil ty nejlepší možné produkty, kterým denně důvěřuje milióny lidí. Celosvětově má ve svém portfoliu značky jako Air Wick, Finish, Lovela, Vanish a Calgon, v rámci jejichž smyslu se zavázal méně zatěžovat životní prostředí a pomáhat tam, kde je třeba. Například se značkou Air Wick se snaží propojit lidi s přírodou, ve které díky značce Finish a automatickému mytí nádobí zůstává více vody.

Nic z toho by však nebylo možné bez úsilí svých různorodých a talentovaných lidí, kteří tvoří kulturu této společnosti. Lidé jsou v Reckittu na prvním místě, proto se společnost snaží vytvořit prostor a příležitosti, kde má každý možnost uspět a dělat vždy správnou věc.

Koho hledají

Každý, kdo má rád rychle měnící se prostředí a výzvy, se v Reckittu najde! Kolegové rádi přivítají ty, kteří se nebojí přinášet nové nápady, mají zápal a neustále se snaží hledat nové cesty. Mezi hodnoty společnosti patří stavět lidi na první místo, hledat nové příležitosti, snaha vynikat, budovat společný úspěch a dělat vždy správnou věc. Tyto hodnoty v Reckittu tvoří skutečného lídra.

Uplatnění v Reckittu najdeš například v oblasti obchodu, marketingu, financí, logistiky, HR nebo regulatory na různých pozicích, kde se můžeš rychle rozvíjet a mít skutečně „Freedom to Succeed“. Na začátku ti také pomůže pečlivě připravený onboardingový plán a během prvních třech měsíců tě bude provázet tvůj osobní "buddy", který ti pomůže rychle se do společnosti začlenit.

Co je super vědět

Naši kolegové mají na výběr ze široké škály benefitů. Mezi velmi oblíbené patří firemní produkty nebo každoroční Summer Fridays, kdy mají zaměstnanci více času na sebe a své blízké. V případě, že se k nám přidáte, se můžete těšit také na velmi autentickou firemní kulturu, kde vás každý nadšeně přivítá, 5 dní navíc dovolené, 5 dní osobního volna, životní pojištění, příspěvek na penzijní spoření, stravenky a multisportku.

Z těch méně tradičních, ale o to radostnějších, jsou oblíbenými benefity příspěvky pro rodiče na začátku školního roku a jednorázový příspěvek v případě nově narozeného dítěte nebo svatby. A pokud se budete chtít zapojit do našeho programu firemních akcií, společnost vás podpoří výhodnou zaměstnaneckou nabídkou.

Kromě toho se mohou všichni kolegové zapojit do různých aktivit ve spojení s našimi značkami - třeba společně přispívat k tomu, aby v přírodě zůstalo více vody, aby oblečení dostalo druhou šanci nebo sportovat s dobrým cílem a pomoci tak těm, co to potřebují.

Za zmínku také stojí teambuildingové aktivity se skvělou partou a letní grilovačky na terase. On ten hermelín přece jenom chutná líp, když si ho můžete vychutnat s výhledem na západ slunce přímo u Žižkovské věže v centru Prahy. :)

Vložit profil na své webové stránky