PODNIKATELSKÝ PORADCE/PORADKYNĚ - Praha, Pankrác

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Raiffeisenbank

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Staňte se špičkovým odborníkem, který pod respektovanou značkou Raiffeisenbank osobně provází klienty světem financí. Pomáhejte jim hledat řešení při financování jejich podnikatelských projektů. Lidsky a s pochopením pro jejich cíle i možnosti. Pak se k nám vždy budou rádi vracet.

Přidejte se k nám na jedné z našich poboček v Praze - City Tower, Pankrác, které šéfuje manažerka Lenka Chomová.

Čemu se u nás budete věnovat?

  • Seznámíte se s našimi produkty a systémy, setkáte se se svými prvními klienty a budete získávat klienty nové. Nabyté znalosti doplníte studiem v Akademii pro podnikatelské poradce, kterou zakončíte certifikací.
  • Stanete se naším specialistou. S klienty se budete setkávat na osobních schůzkách jak v pobočce, tak v jejich prostorách. Cílem je vždy budovat dlouhodobý vztah a partnerství.
  • Budete analyzovat finanční situaci svého klienta a navrhovat pro něj individuální finanční plán (provozní a investiční financování, pojištění apod.).

Pozice vám sedne, pokud:

  • Máte schopnost navázat a rozvíjet vztahy s klienty a získat si jejich důvěru, aby vás respektovali jako odborníka a partnera.
  • Snadnější start vám zajistí orientace v podnikatelském prostředí a ekonomických výkazech.
  • Máte vnitřní motivaci vydělat si zajímavé peníze a dokážete si jít za svým cílem.

Na co se můžete těšit?

  • Smlouva na dobu neurčitou již od začátku je důkaz, že to s vámi myslíme vážně.
  • Kromě 5 týdnů dovolené budete mít ještě 3 extra volné dny.
  • Benefitní systém (cafeterie), který můžete využívat dle vašich potřeb a životního stylu (na stravování, zdraví, cestování, sport nebo volný čas - každý si přijde na své). Hned ze začátku dostanete 29 000 Kč a po 3 letech navýšení na 36 000 Kč.
  • Výhodnější úvěr, hypotéka nebo leasing? SAMOZŘEJMĚ. Jako člen rodiny Raiffeisenbank máte výhodnější podmínky u našich vlastních i partnerských produktů a služeb.
  • Benefity jsou skvělé, ale interní průzkumy dokazují, že naši lidé nejvíc oceňují neformální vztahy. 90 % zaměstnanců si pochvaluje dobrou spolupráci v týmech, 94 % kolegů pak respekt ze strany manažera. Ctíme kulturu důvěry a férového prostředí, ve kterém se lidé nebojí říkat svůj názor a mluvit o chybách. V takovém prostředí je přece radost pracovat.

Jdete do toho s námi? Pošlete nám váš životopis nebo odkaz na LinkedIn profil reakcí na tento inzerát. Těšíme se na vás!

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Provize z prodeje
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Firemní školka
  • Příspěvek na vzdělání
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Firemní akce
  • Možnost studijního volna
  • Individuální rozpočet na osobnostní růst

Envie d’en savoir plus ?