Proudly

Proudly

Poznej Honzu

Honza se stará o všechno možné. Vymýšlí nové funkce a vylepšení, nabírá nové lidi a zařizuje spolupráce. Každý den se snaží, aby všechno pěkně fungovalo a aby uživatelé i firmy byli spokojení. Proudly je skvělé místo, které má velké ambice, a to prostě proto, že je jiné. Jde o jediný kariérní showroom v Evropě, který ukazuje, jak to ve firmách vypadá a do čeho uchazeči jdou. Honza by si přál, aby se tento způsob hledání práce stal do budoucna standardem a aby se z něj stala činnost, která lidi baví. Jeho hlavním cílem je tedy udržet a vést projekt tak, aby tomu takhle skutečně bylo.

Inspirace zkušeností

Když jsem dokončil školu a začal se rozhlížet po práci, zjistil jsem, že to v realitě znamená prodírat se spoustou nezajímavých inzerátů, které člověku často ani neřeknou, o jakou práci doopravdy jde. Tehdy jsem začal přemýšlet nad tím, jak by to šlo udělat jinak. Našel jsem inspiraci v několika zahraničních webech, dal se dohromady se super partou lidí a z toho všeho vzniklo Proudly.

Spousta nového

Tahle práce mi dala obrovské zkušenosti. Byl jsem absolvent vysoké školy a praktických dovedností jsem v rukávu zrovna moc neměl. Naučil jsem se, jak budovat design nebo UX, jak vést tým lidí nebo jak ho motivovat. Díky Proudly jsem musel taky úplně změnit svoje nastavení – do té doby jsem byl zvyklý řešit všechnu práci sám, protože mi to přišlo rychlejší. Teď musím přemýšlet nad tím, co komu přerozdělit tak, aby to dávalo smysl a aby byla kvalita všech výstupů na 100%.

Odpočinu si sportem

Když nemám schůzky nebo nejsem v kanceláři, stejně brouzdám po internetu a přemýšlím nad tím, co bychom mohli udělat lépe a jinak. Jsou ale chvíle, kdy se i tohle snažím vypustit a naordinovat si chvíli odpočinku. Volno nejradši trávím sportem – rád chodím běhat, hrát tenis nebo se koukat na basket, který jsem dlouho sám hrával. A pokud sport zrovna není v plánu, vyrazíme s partou někam na pivo.

Chtělo to změnu

Hledání nového zaměstnání je událost, která se během života přihodí téměř každému. A co víc, většinou ne jen jednou. Nechápali jsme proto, proč by se u něj měli lidé cítit stejně bezmocně, jako u nekonečného koše s nevyžehleným prádlem nebo s rozbitým routerem těsně před novým dílem Game of Thrones. Řekli jsme dost všem „dynamicky se rozvíjejícím společnostem“ a začali vám ukazovat, jak to ve firmách chodí doopravdy.

Navštěvujeme skvělá místa

Kromě toho, že neustále vymýšlíme, jak Proudly zase o něco vylepšit a posunout blíž k vám všem, kteří jeho obsah využívají, jsou dílem naší práce taky návštěvy ve společnostech. Skvělé je, že se díky tomu dostaneme do míst, která jinak běžným smrtelníkům zůstávají zapovězená. Mohli jsme se tak podívat třeba na to, jak se vyrábí Coca-Cola nebo jsme se prošli po závodech Škodovky.

U nás frčí volnost

Naším cílem a zároveň posláním je to, aby se všichni lidé cítili v práci skvěle. A pokud chceme vytvářet lepší podmínky pro ostatní, musíme jít sami příkladem. Pevnou pracovní dobu byste u nás hledali marně, stejně jako bezmyšlenkovité plnění úkolů shůry. Víme totiž, že každá kreativní hlava potřebuje svou vlastní volnost a zodpovědnost. Někdo si ráno rád pospí, jiný jde před polednem běhat, třetí si důležité maily vyřizuje mezi stromy v parku. Všechno je možné.

Spolu jsme i po práci

Jak už to tak ve startupu bývá, práce máme většinou nad hlavu. To ale neznamená, že se od ní neumíme sem tam odtrhnout. Díky naší strategické pozici nedaleko Míráku máme po ruce nejlepší zmrzlinu v Praze, skvělé burgery a po chvíli svižné chůze taky naši oblíbenou Náplavku. Kromě toho se aspoň jednou za měsíc semele nějaký meeting, konference nebo výlet, na který pak vyrážíme všichni společně. 

Vložit profil na své webové stránky

to_validate : společnost prošla validací, je viditelná pro všechny, ale zatím nebyla indexována