Vedoucí Front-office
P-LAB

P-LAB

  • CDI
  • Début :
  • Salaire entre 40K CZK et 50K CZK / mois
  • Praha
  • Télétravail partiel possible
  • Bac +1
  • > 5 ans

L'entreprise

P-LAB

P-LAB

  • Pharmaceutique / Biotechnologique
  • Entre 15 et 50 salariés

Le poste

  • CDI
  • Début :
  • Praha
  • Bac +1
  • > 5 ans

Cette offre a été pourvue !

Poznáte je?

V P-LABu lze pořídit vše, co je do laboratoře potřeba. Jednodušší přístroje pro ulehčení rutinní práce i složitější zařízení nejen pro Life Science. Nabízí pipety, co přesně odměřují, laboratorní chemikálie různých čistot pro všechny aplikace. A dokonce umí navrhnout, sestavit a dodat laboratorní nábytek na míru.

P-LAB
Chcete se dozvědět více o P-LAB?Firemní kultura, technický stack, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

Ve své vedoucí pozici budeš zodpovědný/á za každodenní koordinaci činností týmů zákaznické péče a produktového oddělení. Dohlédneš na to, aby byly všechny požadavky zákazníků a obchodního týmu včas a s úsměvem vyřešeny. Členům týmů půjdeš příkladem v samostatnosti, iniciativě a pozitivním přístupu.

Pro své týmy budeš řešit nastavování priorit a rozdělení práce, zajistíš dodržování nastavených procesů i kontrolu kvality. Výsledky a zpětnou vazbu budeš pravidelně sdílet s Obchodní ředitelkou.

Stejně jako všichni v týmu budeš komunikovat se zákazníky.

O jejich potřebách, dotazech, poptávkách a objednávkách, případně servisu a reklamacích. Budeš také nabízet zákazníkům vhodná řešení v případě komplikací ještě před tím, než stihnou sami zjistit, že je nějaký problém (typicky se jedná například o neočekávanou nedostupnost objednaného zboží).

Součástí tvé práce bude i podpora pro obchodní tým tak, aby i oni mohli poskytnout zákazníkům skvělou péči. To zahrnuje například přípravu cenových nabídek nebo získávání a ověřování informací u našich dodavatelů.

Všechno to budeš dělat proto, aby na konci byl vždy spokojený zákazník.

Co u nás získáš

  • Samostatnost a flexibilitu (mikromanagement se v P-LABu nenosí)
  • Staneš se součástí něčeho, co má opravdu smysl
  • Pohodové kolegy, kteří spolu chodí rádi na pivo a víno i po práci
  • Baby-friendly a pet-friendly office
  • Stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
  • 4 týdny dovolené, 5 dní sickdays
  • příspěvek na sport, kulturu a zdraví
  • flexibilita v organizaci pracovní doby

Požadavky na pozici

  • Znalost laboratorních postupů a vybavení - podmínkou je odborné vzdělání nebo praxe v oboru
  • Zkušenost s vedením lidí je podmínkou
  • Zkušenost s prací v laboratoři je velkou výhodou
  • Výborné komunikační dovednosti a asertivitu
  • Samostatnost, pečlivost a důslednost
  • Schopnost samostatně komunikovat a rozumět textu v angličtině nebo v němčině
P-LAB

P-LAB

Cette offre vous tente ?

  • Partager sur Linkedin
  • Partager sur Facebook
  • Partager sur Twitter