Cette offre n’est plus disponible.

Technik údržby elektro zařízení - Elektromechanik

CDI
Úžice
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Minth CZ s.r.o.

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

· Montáž, údržba a optimalizace elektrických zařízení a multifunkčních robotů
· Analýza chyb, jejich evidence a nápravná opatření
· Spolupráce při vytváření plánu údržby zařízení
· Zodpovědnost za preventivní údržby zařízení s cílem snížit počet chyb a zajistit bezproblémový provoz
· Podílení se na školení dalších členů týmu a předávání know-how
· Spolupráce s výrobním oddělení při řešení problémů

Profil recherché

· Elektrotechnické vzdělání nebo praxe
· Zkušenost s údržbou elektrických zařízení, ideálně multifunčních robotů
· Oprávnění nařízení vlády 194/2022 Sb. min § 6
· Zručnost a technické myšlení
· Komunikativní angličtina velkou výhodou, ale ne podmínkou. Máme mezinárodní tým
· Pozitivní myšlení a flexibilita

Déroulement des entretiens

Nabízíme:

  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na stravování (60 Kč/den)
  • Příspěvek na dopravu
  • 25 dní dovolené
  • Příjemné pracovní prostředí s přátelskou atmosférou
  • Podílení se na novém projektu v mezinárodní společnosti
  • Možnost kariérního růstu

Jedná se o pozici ve směnném provozu s postupným náběhem dle projektu. Prozatím dvousměnný provoz.

Jestli Vás náš inzerát zaujal, pošlete nám svůj životopis. Těšíme se!

Envie d’en savoir plus ?