Accountant

CDI
Úžice
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Minth CZ s.r.o.

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

  • Ověřovat nákupní faktury v souladu s objednávkami, připravovat platby faktur ověřováním informací o transakcích,

  • Pomáhat při vedení účetních knih zaúčtováním účetních operací

  • Pomáhat při sestavování kalkulace nákladů

  • Přezkoumávat a ověřovat cestovní výdaje

  • Kalkulace nákladů a výnosů

  • Účtování mezd

  • Service charge BDC

  • Poskytovat administrativní podporu pro nezbytné kancelářské operace

Profil recherché

  • dobrá znalost všech programů Office (zejména Excelu), zkušenosti se systémem ERP jsou výhodou

  • se orientujete na výsledek,

  • přesný styl práce,

  • schopnost pracovat pod časovým tlakem

  • základní znalost angličtiny je nutností

Déroulement des entretiens

NABÍDKA:

  • zajímavé mzdové ohodnocení

  • bonusy a příplatky

  • příspěvek na stravování (60 CZK/ za odpracovanou směnu)

  • 25 dní dovolené

  • možnost podílení se na novém projektu

  • mezinárodní prostředí (s možností využití anglického jazyka) a stabilitu společnosti, která je na trhu 30 let

příležitost k dalšímu kariérnímu růstu
Jestli Tě náš inzerát zaujal, pošli nám V ČESKÉM A ANGLICKÉM JAZYCE svůj životopis. Těšíme se!

Envie d’en savoir plus ?