Cette offre n’est plus disponible.

Brigáda při škole s bonusem navíc

Temps partiel
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

McDonald's
McDonald's

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Brigáda při škole

Využij volného času při studiu a vydělej si na své potřeby v naší restauraci McDonald´s.

O co jde?

Hlavní náplní práce je příprava jídla, ale stejně důležité je usmívat se na zákazníky za pokladnou a také se starat o čistotu a vzhled restaurace.. Volné směny nabízíme hlavně o víkendech a některé dny v týdnu. Přizpůsobíme se vašemu školnímu rozvrhu a mimoškolním aktivitám. Domluvte se se svým kámošem, nebo kámoškou a pracujte společně v naší restauraci.

Nabízíme…

  • nápoje na pracovišti zdarma, 50% sleva na naše výrobky
  • slevy do všech restaurací McDonald´s a u našich partnerů
  • fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá
  • uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti

Co očekáváme:

  • Víkendové směny
  • Chuť učit se novým věcem
  • Výdrž
  • Domluvenou docházku
    Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát, nebo nám rovnou zavolej na číslo 776 825 947

Franšízant

fridrich-michael

Benefits

  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení

Envie d’en savoir plus ?