Cette offre n’est plus disponible.

Linux Admin

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Livesport
Livesport

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Při provozu sportovně výsledkového servisu na globální úrovni nám skrze servery ve špičce proudí až 2 miliony requestů za sekundu. Aktuální výzva? Budování druhého datacentra. Spolu s dalšími pěti kolegy bude náš nový Linux Admin zajišťovat běžný provoz serverů, řešit incidenty a samozřejmě věnovat dostatek času automatizaci rutiny a vzdělávání. V Livesportu nehledíme na roky zkušeností, hlavní je, aby tě práce v open source prostředí bavila a rád jsi přicházel s inovacemi a vylepšeními. Celý proces spravujeme od A do Z, protože je pro nás důležité mít věci pod kontrolou. A proč tohle všechno děláme? Aby mělo přes 100 milionů sportovních fanoušků všude možně po světě výsledky svého oblíbeného týmu včas.

Co tě u nás čeká?

  • Podíl na budování druhého datacentra.

  • Starost o stávající cca 900 serverů (fyzických i virtuálních), na nichž nám běží Debian.

  • Hlídání výkonnosti, monitoring, sběr metrik a částečně automatizace.

  • Práce s DNS.

Profil recherché

Bez čeho se opravdu neobejdeš?

  • Ve tvém <3 je Linux a umíš skriptovat v Bash/Python.
  • Vyznáš se v monitoringu a alertingu serverů.
  • Nepostrádáš chuť učit se, zkoušet nové věci a hlavně je zlepšovat.

Tohle všechno používáme. Pokud něco z toho znáš, je to plus:

  • Monitoringové nástroje Icinga 2, Grafana, Telegraf, Filebeat, Logstash, Elasticsearch, Kafka.

  • Automatizační nástroje jako třeba Puppet nebo Ansible.

  • PowerDNS a Knot.

  • Apache, Nginx, Varnish (Proxy).

  • Kubernetes.

Co ti nabízíme?

  • Dostatek prostoru pro růst a vzdělávání. Na vzdělávání máme vyhrazenou část pracovní doby a Livesport ti poskytne všechno, co k němu budeš potřebovat (knihovnu s technickou i netechnickou a rozvojovou literaturou, konference, školení, semináře, online kurzy).

  • Přátelský a ochotný kolektiv. Na našich akcích (Livesport Talky, Smart Fridays a další) sdílíme know-how a rádi se vídáme také mimo práci (sport a nebo třeba divadlo).

  • Vlastní moderní kanceláře s možností parkování, polohovatelné stoly a další ergonomické pomůcky, relaxační zóny se šipkami, pingpongem či VR a dvě fitka přímo u nás v budově.

  • Roční bonusy v rámci performance & talent managementu, ad hoc bonusy za dobrý výkon, měsíční paušál na stravování do restaurace v naší budově.

  • Možnost vybrat si zařízení, na kterém budeš pracovat (Dell/Mac), samozřejmostí je i další HW a příslušenství podle vlastních preferencí.

  • Mobilní telefon a firemní tarif.

Envie d’en savoir plus ?