Cette offre n’est plus disponible.

Junior System Support Specialist

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Livesport
Livesport

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

S celkovým růstem Livesportu přibývá také uživatelů interních systémů a aplikací. Během necelých dvou let se jednotlivé týmy zvětšily tak, že náš Internal Tools & Services má dnes na starosti nejen podporu více než 200 uživatelů, ale zároveň správu a provoz desítek interních systémů a aplikací.

Naše ITS ale není klasický Service Desk. Každý v týmu sice část své práce věnuje péči o uživatele, ale zároveň dostává na starost i aplikace a systémy, které ho zajímají a pro něž má nejlepší technické předpoklady. Stále se učíme a zlepšujeme a podobnou příležitost chceme nabídnout i tobě.

Co tě u nás čeká?

  • Technicky zdatní uživatelé i BFU, kteří potřebují pomoci. Mnoho lidí nastupuje, někteří odcházejí, ale všichni potřebují spoustu věcí od HW přes přístupy až po troubleshooting.

  • Naše interní systémy, které je potřeba udržovat v chodu a škálovat. Staráme se třeba o Livesportí Gitlab, spravujeme licence, udržujeme náš single sign-on systém, pečujeme o HW i v zasedačkách, obecně monitorujeme provoz interních aplikací a jsme takový firemní Wolf z Pulp Fiction, co řeší problémy.

  • Naše apky a systémy pořád vylepšujeme, například je přesouváme do Kubernetu nebo řešíme celkový upgrade/výměnu. Součástí našeho týmu jsou interní i externí vývojáři, kteří nám pomáhají s programátorskou práci. A na tobě by bylo převzít (podle zájmu) vlastnictví nad určitým segmentem a dál se o něj starat z technického i projektového pohledu.

Profil recherché

Bez čeho se neobejdeš?

  • Rád pomůžeš, řešíš problémy, ale baví tě jít i po příčinách a víc do hloubky.
  • Jsi komunikativní, aktivní a svědomitost je tvoje druhé jméno.
  • Umíš spravovat alespoň jeden z OS používaných v Livesportu (Windows, MacOS, Linux).
  • Umíš objednat, evidovat a servisovat HW pro koncové uživatele.
  • Zvládáš základní síťové znalosti (zjištění IP adresy, nastavení DNS).
  • Umíš anglicky aspoň na úrovni B1. Naši externisté jsou cizinci a návody taky kolikrát nejsou česky.

Čím nás potěšíš?

  • Nechybí ti pokročilé zkušenosti se správou MacOs, Linux, Windows.
  • Máš zkušenosti jako správce Google Workspace/Google Cloud prostředí.
  • Ovládáš síťové protokoly a technologie pro debug klientských problémů včetně VPN.
  • Orientuješ se v security standardech pro koncové uživatele.
  • Umíš jednat s dodavateli a obchodními partnery.

Co ti k tomu nabízíme?

  • Možnost řešit problémy v IT do začátku až do konce včetně příčin. Pokud navíc něco můžeme automatizovat, uděláme to. Úzce spolupracujeme s ostatními infrastrukturními týmy, všichni se pořád učíme a posouváme v oblastech, které nás baví a dávají nám smysl. U nás nemáš šanci zakrnět.

  • Spoustu prostoru pro růst a vzdělávání (knihovna s technickou i netechnickou a rozvojovou literaturou, konference, školení, semináře, online kurzy).

  • Přátelský a ochotný kolektiv. Na našich akcích (Livesport Talky, Smart Fridays a další) sdílíme know-how a rádi se vídáme také mimo práci (sport, grilování, divadlo).

  • Vlastní moderní kanceláře s možností parkování, polohovatelné stoly a další ergonomické pomůcky, relaxační zóny se šipkami, pingpongem či VR, dvě fitka, ovoce a kávu v kuchyňkách na každém patře.

Envie d’en savoir plus ?