Specialista IFRS (m/ž)

Résumé du poste
CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé
Compétences & expertises
Sap

Kooperativa
Kooperativa

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Co vás čeká?

  • Nastavení systému pravidelných závěrek dle standardu IFRS17
  • Podílení se na nastavení činností a odpovědností v rámci fungování v “IFRS17 světě” – budeme budovat novou vnitřní procesní strukturu, nové odpovědnosti atd.
  • Analýza odchylek CAS vs. IFRS17, projekce vs. skutečnost – pracovat budete v SAPu, v Excelu, v interním reportovacím systému (PBI)
  • Seznámení se se systémem evidence leasingových smluv (standard IFRS16)
  • Příprava pravidelných i ad-hoc podkladů/činností týkající se oblasti provozních nákladů (alokace ploch a ostatní alokace související s náklady, vyhodnocení plánu a skutečnosti jednotlivých nákladových středisek, dohadné položky)

Co budete potřebovat?

  • VŠ vzdělání - ekonomického směru
  • Znalost účetních standardů (IFRS, CAS), účetních postupů a základních procesů (v pojišťovnách, bankách či jiných finančních institucích - výhodou)
  • Znalost IFRS 17 výhodou
  • Dobrá znalost MS Office, především Excelu (základní kontingenční tabulky, základní funkce, vzorce)
  • Zkušenost se systémem SAP výhodou
  • Dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Komunikativní znalost AJ (slovem i písmem, B1/B2) – úzce spolupracujeme s mezinárodní pojišťovací skupinou VIG se sídlem ve Vídni

Co vám nabídneme?

  • 32 dnů dovolené ročně (25 dnů dovolené + 5 volných dnů + 1 charitativní den + 1 den na péči)
  • Flexibilní pracovní doba + možnost práce na dálku
  • Příspěvky na penzijní připojištění (až 1.000 Kč měsíčně) a životní pojištění (až 3.150 Kč měsíčně)
  • Cestovní pojištění zdarma
  • Slevy na naše produkty a produkty našich partnerů
  • 12.000 Kč do benefitního programu ročně (sport, relax, kultura, a další)
  • Multisportku za 760 Kč měsíčně, firemní sportovní akce
  • Stravné v hodnotě 150 Kč denně - v Praze máme vlastní jídelnu, bistro a kavárnu
  • Osobní rozvoj (kurzy a webináře, koučink a mentoring), vlastní galerie umění,
  • Nadstandartní zdravotní péče (preventivní programy, očkování, firemní psycholožka, masáže)
  • Za doporučení nového kolegy vás oceníme až 30.000 Kč
  • Jízda na sdílených kolech Nextbike zdarma
  • Pracovat budete v moderní budově v Praze v Karlíně, v blízkosti metra Florenc

Envie d’en savoir plus ?