Java Developer

Résumé du poste
CDI
Pilsen
Salaire : Non spécifié
Télétravail fréquent
Compétences & expertises
Java
Git
Azure

Konplan
Konplan

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Protože se stále rozrůstáme, posilujeme naše týmy. Jsme součástí nadnárodní společnosti Krones, se kterou spolupracujeme na KONstrukci a PLÁNování nápojových linek pro celý svět. Sídlíme v moderní budově postavené jen pro nás, naše potřeby a pohodlí. Firemní kultura Konplanu umožňuje velmi dobře vybalancovat osobní život s prací.

Co u nás budete dělat:

  • Vyvíjet technický software se zaměřením na Javu/Javu FX (systémové služby, komponenty a ovládací prvky pro grafická uživatelská rozhraní HMI)

  • Úzce spolupracovat s kolegy z vývojového týmu R&D v mateřské společnosti Krones v Neutrablingu

Profil recherché

Co byste měli mít:

  • VŠ vzdělání technického zaměření (informatika, softwarové inženýrství, mechatronika…)

  • Praktické zkušenosti s vývojem softwaru v jazyce Java

  • Zkušenosti s vývojem grafických uživatelských rozhraní HMI v jazyce Java FX

  • Přehled v oblasti softwarového inženýrství Git, SVN, Azure DevOps

  • Velmi dobré analytické myšlení a schopnost sebevzdělávání

  • Pokročilou znalost anglického nebo německého jazyka

Co u nás získáte:

  • Flexibilní pracovní dobu zkrácenou na 38,5 hodiny týdně

  • Možnost částečného úvazku – umíme se přizpůsobit každému

  • Home office až 10 dní za měsíc

  • Čtvrtletní a roční odměny

  • Příspěvek na penzijní pojištění 12 000 Kč ročně

  • Volnočasové benefity (Cafeterie) od 6 000 Kč ročně

  • Dotované stravování v naší kantýně a pro home office stravenky

  • Jazykové kurzy přímo na pracovišti a zdarma

  • 25 dnů dovolené, za každých 5 odpracovaných let 1 den dovolené navíc

  • Moderní pracovní prostředí

  • Odměnu za doporučení nových kolegů

  • Odměnu za pracovní výročí

  • Firemní akce (tematické snídaně, rodinný den, vánoční večírek, do práce na kole…)

  • Program zdraví - službu uLékaře.cz, CrossFit, prevence s Loono

  • Speciální nabídky (VIP program Datart, program ČSOB, program O2 Family, Škoda Auto Volf)

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete se stát součástí stabilní společnosti, kde je work-life balance na prvním místě, pošlete nám svůj životopis.

Těšíme se na setkání!

Envie d’en savoir plus ?