Candidatures spontanées
EFFIIS

EFFIIS

Candidature Spontanée

    L'entreprise

    EFFIIS

    EFFIIS

    • Logiciels, SaaS / Cloud Services, Objets connectés
    • Entre 15 et 50 salariés

    Le poste

      Poznáte je?

      EFFIIS je poradenská společnost poskytující konzultační a programátorské služby v oblasti SAP více než 15 let.
      Má zkušenosti s implementačními a rozvojovými projekty SAP u klientů v oblasti logistiky, chemického a potravinářského průmyslu, ve státní správě, farmacii a nebo také v utilitních společnostech.
      Jejich know-how spočívá ve vývoji vlastních řešení. Jsou hrdí na to, že klientům dodávají produkty šité na míru a následně je propojují s okolními systémy.

      EFFIIS
      Chcete se dozvědět více o EFFIIS?Firemní kultura, týmy, technický stack, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
      Navštivte profil
      EFFIIS

      EFFIIS

      Cette offre vous tente ?

      • Partager sur Linkedin
      • Partager sur Facebook
      • Partager sur Twitter