Cette offre n’est plus disponible.

Asistent obchodu (BID Manager)

CDI
Prague
Salaire : 30K à 40K Kč par mois
Début : 11 mars 2023
Télétravail non autorisé
Expérience : > 2 ans

EFFIIS
EFFIIS

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Co tě u nás čeká?
• Podpora obchodního oddělení o 3 obchodnících (domlouvání schůzek, správa kalendářů, vyhledávání možných obchodních příležitostí a poptávek).
• Koordinování a tvorba nabídek (úprava, finalizace, kontrola na základě zadání od obchodníka)
• Budování vztahů se zákazníky (udržování a vytváření kontaktů)
• Podpora marketingových a obchodních aktivit (příprava mkt akcí, prezentace firmy na sociálních sítích)

Proč tě to s námi bude bavit?
• Jsme parta lidí, kteří vědí, že se smíchem jde všechno líp.
• Nikdy tě nenecháme ve štychu, rádi sdílíme své know how a pomáháme si.
• Dáme ti možnost rozvoje a flexibilitu.
• Budeš mít až 6 týdnů dovolené pro svůj odpočinek.
• V práci máme kávu, čaj, ovoce a tajný šuplík s dobrotami zdarma.
• Když budeš chtít, můžeš využít zvýhodněný mobilní tarif pro sebe i své blízké.
• Práci na home office nebo v kanceláři – volba je na tobě.
• Máme relax zónu - až tě nebude bavit sedět v kanclu, můžeš se přesunout na zahradní terasu nebo si zahrát stolní fotbálek

Profil recherché

Jak si tě představujeme?
• Máš smysl pro detail (jen tak nějaká chyby ti neunikne).
• Skvěle si rozumíš s MS Office a umíš efektivně využívat jejich tooly.
• Zajímá tě svět IT a rád se v něm budeš pohybovat.
• Na sociálních sítích se cítíš jako ryby ve vodě a rád nám je pomůžeš rozjet (obchodní část)
• Je ti vlastní preciznost, odpovědnost a důslednost, protože bez toho by to nešlo.
• Máš češtinu v malíčku a plynnou angličtinu pod kůží.

Envie d’en savoir plus ?