Konzultant IT pro oblast zákaznických systémů (BI-IN, FI-CA)

Résumé du poste
CDI
Budweis
Salaire : Non spécifié
Télétravail fréquent
Éducation : Bac
Compétences & expertises
Sap

E.ON
E.ON

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni do našeho oddělení Commercial Solutions na pozici Consultant. Zabýváme se podporou business procesů distribuce elektrické energie a zemního plynu a zajišťujeme provoz a rozvoj různých systémů pro uvedené procesy. Přidat se k nám můžete v Českých Budějovicích.

Co u nás budete dělat?

  • Vaším úkolem budou analytické a konzultantské činnosti v rámci provozu i rozvoje aplikace SAP IS-U pro potřeby distribuční společnosti EG.D.

  • Čeká vás komunikace s klienty, technická analýza, návrh a nasazení vhodného řešení na míru, podpora a školení uživatelů.

  • Kromě samotného systému SAP IS-U budete pracovat i na integraci s okolními systémy.

  • Budete také zajišťovat provoz systému a podporu uživatelů.

  • Můžete se těšit na spolupráci s pracovníky dodavatelských firem i interními kolegy.

Proč je fajn pracovat u E.ONu?

  • Nejspíš to zní jako klišé, ale jsme stabilní nadnárodní společnost. Nemusíte se bát, že za týden zavřeme nebo vám tři měsíce nepřijde výplata.

  • 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí.

  • Domů nebudete odcházet jen s výplatou, ale i s příjemnými benefity.

  • Při významných životních nebo jiných událostech vám dáme placené volno i nad rámec zákoníku práce.

  • Přispějeme vám na penzijní připojištění, ale taky třeba na stravování.

  • Pracovní doba je u nás pružná. Někdy je nutné pracovat o trochu déle než obvykle, jindy je zas fajn odejít dřív.

  • Můžete se u nás vzdělávat, rozvíjet své schopnosti a profesně růst, kam až to půjde.

Kde budete pracovat: Hybridní model
Datum nástupu: co nejdříve
Pozice je vhodná pro OZP.

Profil recherché

Co by měl splňovat ideální kandidát?

Dokonalost k vašim vlastnostem patřit nemusí, ale bez některých kvalit se neobejdeme…

  • máte středoškolské nebo vysokoškolské vzdělánítechnického nebo ekonomického zaměření

  • mezi vaše silné stránky lze zařadit analytické myšlení a schopnost navrhnout optimální řešení pro zákazníka

  • zákazník je pro vás na prvním místě

  • jste komunikativní a domluvíte se anglicky

  • rád/a se vzděláváte a v tom případě jsme připraveni vás všechno naučit

  • máte základní přehled v oblasti fakturace, účetnictví, daní, výkaznictví

Budeme nadšeni, pokud…

  • se vyznáte v podnikových procesech v oblasti energetiky

  • máte zkušenost se zákaznickými podnikovými systémy a s nasazováním velkých podnikových IT systémů

  • se můžete pochlubit zkušeností a zájmem o S/4HANA, FIORI

  • již jste pracoval/a  v prostředí SAP s moduly FI-CA a BILLING

  • jste samostatný/á a zároveň vás baví být součástí týmu

  • při práci je pro vás samozřejmostí odpovědný a precizní přístup

Déroulement des entretiens

Zaujala vás tato pracovní pozice a přemýšlíte, kam poslat životopis?
Stačí kliknout na modré políčko Přihlásit se a vytvořit si online přihlášku v naší databázi. Ozveme se vám co nejdříve! Pokud máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na: Štěpánka Bartoňová tel. 703 467 657

Envie d’en savoir plus ?