TestBench Master - příprava testovacího prostředí

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé
Éducation : Bac

Digiteq Automotive

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Do našich týmů zkušených specialistů hledáme nové kolegy, kteří mají chuť se podílet na podobě budoucí tváře produktů Koncernu VW. Naše odpovědnost spočívá v podpoře jednotlivých značek Koncernu VW při vývoji řídících jednotek a jsme to právě my, kdo ovlivňuje, jak kvalitní produkt se dostane k zákazníkům.
Aktuálně podporujeme téměř všechny značky Koncernu VW a zároveň jsme jeho 100% členem.
Pokud Tě nadchla představa, že by ses mohl podílet na vývoji modelů, o kterých se veřejnost dozví až za 5 let, a to po boku profíků, kteří jsou zapálení do své práce, neváhej a pošli nám své CV. I Ty můžeš formovat budoucnost předních světových automobilek jako jsou Audi, Porsche, Bentley, Lamborghini, nebo také VW či ŠKODA. :)

Jak bude vypadat Tvoje pracovní náplň?

  • Tvoji hlavní zodpovědností bude příprava testovacího prostředí

  • Budeš průběžně flashovat a konfigurovat jednotky tak, aby byly připravené na testování dle předem stanové specifikace (používat k tomu budeš diagnostiku - ODIS, příp. IDEX)

  • Budeš na pravidelné bázi upravovat simulace komunikace mezi řídícími jednotkami

  • Následně to celé otestuješ (většinou automaticky, nebo také automatizovaně, výjimečně také ručně)

  • Provedeš analýzu zjištěných rozdílů oproti specifikaci; tato analýza je vždy unikátní a má přesah k další elektronice vozu

  • Budeš se zákazníkem komunikovat v angličtině výsledky svých zjištění a budeš na něj reportovat jejich obsah

  • Toto všechno budeš realizovat na softwarových nástrojích a systémech, které jsou většinou specifické pro Koncern VW, resp. pro automotive - primárně k testování využíváme CANoe

Můžeš se u nás těšit na:

  • Příležitost k získání specifického know-how a práci na zajímavém projekt

  • Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)

  • Pružnou pracovní dobu

  • 5 týdnů dovolené

  • Flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna

  • Příspěvek na stravování

  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)

  • Sick days

  • Family Day - den volna pro rodinu navíc

  • Zprostředkování karty Multisport

  • Příspěvek na penzijní připojištění od 800 Kč/měsíc

  • Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky

  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky

  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti

  • Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 - 60 000 Kč

  • Řadu firemních akcí

Profil recherché

Jak si představujeme vhodného kandidáta?

  • Máš za sebou alespoň SŠ s technickým zaměřením (IT, elektro, strojírenství)

  • Anglicky se domluvíš bez problému

  • Jsi komunikativní a rád/a přicházíš věcem “na kloub”

  • Auta máš jako svého koníčka

  • Rád/a se průběžně učíš novým věcem

  • Už jsi někdy potkal/a pojmy testování, elektronika a architektura vozu, komunikační sběrnice a topologie sítí

  • Pokud už máš zkušenost s flashováním jednotek, diagnostikou (ODIS) nebo prací v CANoe, bude to Tvoji velkou výhodou

  • Dokážeš úkol dotáhnout jak samostatně, tak i s ostatními kolegy

  • Dokážeš si věci logicky spojovat

Envie d’en savoir plus ?