Cette offre n’est plus disponible.

Linux Administrátor

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Digiteq Automotive

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Co budeš dělat:

  • Nasazovat a spravovat Linuxové prostředí (stanice, servery, orchestrační nástroje)
  • Spravovat CI/CD pipeline.
  • Řešit požadavků kolegů
  • Podílet se na dlouhodobých projektech, jako je třeba rozvoj infrastruktury.
  • Optimalizovat procesy v celém provozním prostředí
  • Rozvíjet platformy a přinášet nové myšlenky
  • Nasazovat a spravovat Kubernetes

Na co se u nás můžeš těšit:

  • Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
  • Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna
  • Příspěvek na stravování
  • Teplé a studené nápoje na pracovišti
  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)
  • Sick days
  • Zprostředkování karty Multisport
  • Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda (možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 4 500 Kč/měs.)
  • Příspěvek na penzijní připojištění od 700 Kč/měsíc
  • Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky
  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky
  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti
  • Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 - 60 000 Kč
  • Řadu firemních akcí

Profil recherché

Co od tebe očekáváme:

  • Znalost OS Linux (RHEL/Ubuntu)
  • Znalost virtualizační platformy VMware.
  • Dobré komunikační a analytické schopnosti, týmová práce, proaktivní přístup.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni.
  • Řešení požadavků kolegů
  • Podílení se na dlouhodobých projektech, jako je třeba virtualizace infrastruktury a její rozvoj
  • Optimalizace procesů
  • Praktická zkušenost s automatizačními nástroji ansible, puppet, případně terraform.
  • Orientace v databázích, zkušenosti s provozem některé z relačních databází - ideálně PostgreSQL, alespoň základní znalost SQL).

Výhodou bude:

  • Aktivní znalosti Active Directory
  • Znalost správy CI/CD pipeline.
  • Znalost Kubernetes, Docker

Envie d’en savoir plus ?