IT Architekt

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé
Expérience : > 5 ans

Digiteq Automotive

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Jak bude vypadat tvoje pracovní náplň?

  • Budeš vytvářet celkovou vizi architektonické koncepce IT zabezpečení, revizi a případné nastavení pro zlepšení IT procesů či nástrojů

  • Spolupráce s business analytiky a sysadminy vybírat konkrétní technologie pro nové IT systémy, či obměnu těch stávajících

  • Budeš navrhovat topologie datového propojení informačních systémů mezi sebou

  • Čeká tě úzká spolupráce s product ownery jednotlivých informačních systémů

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Pravidelné vzdělávání nastavené na osobní rozvoj

  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti

  • Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)

  • Pružnou pracovní dobu

  • 5 týdnů dovolené

  • Flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna

  • Příspěvek na stravování

  • Teplé a studené nápoje na pracovišti

  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)

  • Sick days

  • Zprostředkování karty Multisport

  • Příspěvek na penzijní připojištění od 900 Kč/měsíc

  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky

  • A hlavně perfektní tým - příjemné a přátelské pracovní prostředí

Profil recherché

Jak si představujeme tvůj profil?

  • Máš přehled o databázových a virtualizačních technologiích, vývojových frameworcích

  • Znalost komponet (jak fungují a jak jsou vzájemně propojeny) ze kterých se skládají informační systémy typu ERP, webové portály, datové sklady

  • Orientace v ITIL v 4.0

  • Jsi pečlivý a organizovaný

  • Umíš se rozhodnout a své rozhodnutí obhájit proti odborné oponentuře

  • Máš praxi na obdobné pozici min. 5 let

Envie d’en savoir plus ?