HR Business partner

Résumé du poste
CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé
Expérience : > 3 ans
Compétences & expertises
Excel
Sap

Digiteq Automotive

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Do našeho HR týmu hledáme sympatického/sympatickou HR kolegu/kolegyni, který rád věci ovlivňuje a zlepšuje. Jsme rostoucí HR tým v rostoucí společnosti, proto hledáme někoho, kdo se nebojí výzev a má rád změny. Aktuálně je pozice vypsaná za kolegyni, která odchází na mateřskou dovolenou.

V čem bude spočívat Tvá role?

  • Budeš spravovat personální agendu v souladu s právními předpisy, zatímco budeš mít kontrolu přibližně 400 zaměstnanců. Tvá role zahrnuje péči o celý životní cyklus zaměstnanců od přijetí nabídky, přes onboarding a jejich profesní růst až po odchod z firmy

  • Budeš odpovědný/á za správu pracovněprávních dokumentů a administraci dat v interních HR systémech

  • Zároveň budeš poskytovat podporu a poradenství pro cca 25 liniových manažerů, včetně účasti na jejich týmových poradách, kde budeš jejich pravou rukou ohledně pracovně-právních témat

  • Taky budeš spolu s kolegy tvořit, nastavovat, rozvíjet a zefektivňovat HR procesy v tvé oblasti

  • Čeká tě taky úzká spolupráce s naší HR manažerkou Emílií, zejména v tématu odměňování zaměstnanců a jejich retence

  • Můžeš počítat s pomocí a podporou interního právníka

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Perspektivní a zajímavou práci

  • Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)

  • Pružnou pracovní dobu

  • 5 týdnů dovolené

  • Flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna

  • Příspěvek na stravování

  • Teplé a studené nápoje na pracovišti

  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)

  • Sick days

  • Zprostředkování karty Multisport

  • Příspěvek na penzijní připojištění od 800 Kč/měsíc

  • Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky

  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky

  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti

  • Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 - 60 000 Kč

  • Řadu firemních akcí

Profil recherché

Jak si představujeme Tvůj profil?

  • Min. 3 roky jsi pracoval/a na obdobné pozici

  • Jsi pokročilým uživatelem/uživatelkou MS Excel

  • Tvá úroveň angličtiny je alespoň B2

  • Máš rád/a lidí a seš empatický/á, ale zároveň zvládneš i asertivní proklientský přístup

  • Jsi samostatný/á a zodpovědný/á

  • Jsi flexibilní, vyhovuje ti měnící se prostředí, kde se můžeš stále něco učit a objevovat, máš potřebu neustále něco tvořit a zlepšovat

  • Pracovněprávní legislativa je tvoje vášeň

  • Znalost SAP SuccessFactors je výhodou

Envie d’en savoir plus ?