DB Schenker

 • Logistique, Transports maritime et routier
 • Praha, Strančice
 • Voir le site

Benefity

 • Příspěvek na dopravu
 • Týden dovolené navíc
 • 2 dny preventivního volna
 • Stravenkový paušál
 • T-Mobile benefit
 • Cafeterie
 • MultiSport karta
 • Odměna za loajalitu
 • Penzijní nebo životní pojištění
 • uLékaře.cz
 • Radost v práci – drobné dárky
 • Slevy u zákazníků DB Schenker
 • 1 den volna na charitu

Jak se k nim dostaneš?

Nejsnazší je přijet po dálnici D1, parkování najdete u skladové haly A. Ti, co jedou autem od Benešova, si to mohou zkrátit přes Kamenici. Autobus z Prahy jede přes Říčany nebo přímo do Strančic, např. linka 469. Další možností je zvolit si vlak, ať už z centra Prahy přes Uhříněves a Říčany nebo od Benešova, cesta ze zastávky trvá 30 min. Někteří zaměstnanci dojíždí také na kole.

Jeden projekt a sto možností, jak se uplatnit

DB Schenker provozuje na pobočce ve středočeských Strančicích distribuční centrum pro významného zákazníka, předního světového výrobce spotřební drobné elektroniky. Vedle distribuce nových produktů zajišťuje i svoz poškozených přístrojů, jejich následnou opravu a zaslání zpět zákazníkům. Zákazníci a partneři z celé Evropy sem zasílají k testování a diagnostice telefony, tablety a další elektroniku. Ve Strančicích tak umějí vracet elektroniku zpět do života. Proto se tu uplatní lidé s rozmanitými zkušenostmi a znalostmi. Největší poptávka je po pracovních pozicích v technickém servisu a výrobě, tedy vedoucích směny, operátorech výroby či skladnících. V logistickém centru je ale práce i pro administrativní pracovníky, kontrolory kvality, referenty zákaznického servisu i projektové či procesní specialisty. Nabídka pracovních míst pro tento projekt je rozmanitá, vhodné jsou pro muže i ženy, absolventy i lidi se zkušenostmi, pro lidi s hendikepem.

Bez hranic a předsudků

Díky mezinárodnímu prostředí v kulisách špičkové techniky se zaměstnanci ze Strančic na východním okraji Prahy mohou cítit světově. V práci získají přirozený přehled o novinkách v oblasti elektroniky a mají příležitost uplatnit své jazykové znalosti, především angličtinu, v komunikaci se zahraničními kolegy i zákazníkem. Pracovní podmínky jsou tu v mnoha ohledech nadprůměrné.

Pracuje se zde podle zahraničních standardů pečlivě nastavených zákazníkem. Každý zaměstnanec je nepostradatelnou součástí projektu a na výkonu každého jednotlivce záleží úspěšnost celého týmu. Společně se tu radí a společně se tu i slaví. Informace se tu sdílí i prostřednictvím aplikace JOBka, v níž jsou jak aktuální zprávy z vedení, tak možnost pokládat dotazy, zjistit připravované novinky nebo získat přehled o benefitech.

Zábava v práci i mimo ni

Stejně jako v celém DB Schenker se i na pobočce ve Strančicích daří sportu a charitě, nejlépe pak, když se obojí spojí dohromady. Jako třeba při Jersey Day, kdy lidé přijdou do práce v dresu svého oblíbeného klubu a zároveň mohou přispět do klobouku na blízké Dětské centrum. To zaměstnanci podporují dlouhodobě, například pořádáním charitativního fotbalového turnaje.

Týmy se potkávají i při turnajích v nohejbalu či badmintonu, v zimě je oblíbené bruslení na zimním stadionu v Říčanech, v létě třeba cyklovýlet na Lipno. Zpestřením při práci jsou pak akce typu Káva pro všechny nebo Zmrzlina pro všechny. Během pandemie potěšily i energy drinky, které osobně přivezl bývalý hokejový brankář Dominik Hašek v rámci podpory zaměstnanců v první linii, kam pracovníci v logistice zaslouženě patří.

Možnost jít dál

DB Schenker ve Strančicích je dobrou příležitostí a skvělým místem pro budování kariéry. Vstřícná firemní kultura podporuje všechny, kteří se chtějí zlepšovat a učit nové věci. Výjimkou nejsou ani rychlé kariérní posuny, kdy se do půl roku od nástupu z nováčka stane manažer týmu.

Dynamické prostředí logistiky může inspirovat všechny, kteří se chystají na změnu v pracovním životě. Organizovanost, hledání efektivních řešení, strategické uvažování a kreativita. Všechny tyto schopnosti a dovednosti tu najdou uplatnění. Zkušenosti z předchozí profese tak rozhodně nemusí přijít na zmar. Naopak právě tady je příležitost, jak je využít a posunout ještě dál.

Vložit profil na své webové stránky