Mzdová účetní
DB Schenker

DB Schenker

  • CDI
  • Nučice

L'entreprise

DB Schenker

DB Schenker

  • Logistique, Transports maritime et routier
  • > 2000 salariés

Le poste

  • CDI
  • Nučice

Cette offre a été pourvue !

Poznáte je?

DB Schenker je jednou z největších logistických firem na celém světě. Na zeměkouli existuje jen velmi málo míst, kam nejsou schopní přepravit cokoliv, co klient potřebuje. V České republice jejich působení již 30 let provází souvislý, a především udržitelný růst. Rádi přijímají výzvy, ale myslí dlouhodobě a nenechávají se zviklat přelétavými trendy. V jejich práci je nezastaví žádný živel, patří k lídrům v námořní i letecké přepravě. Vynikají díky své husté pozemní přepravní síti včetně té železniční.

Každý den jejich experti na logistiku řeší zakázky a komunikují s kolegy ze zahraničí na vzdálenosti mnoha tisíců kilometrů. Přestože neustále jednají globálně, snaží se za každou cenu myslet lokálně. Jako zastoupení obrovské nadnárodní firmy mají velkou dávku autonomie a důvěry, která je do nich vkládána. Proto se snaží chovat podle těch nejvyšších etických a ekologických zásad.

DB Schenker
Chcete se dozvědět více o DB Schenker?Firemní kultura, týmy, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Mzdový/á účetní/personalista(ka) – Rudná u Prahy

Co bude vašim úkolem?

  • pravidelné zpracování mezd, veškeré mzdové agendy a personální administrativy (agenda nástupů, výstupů a změn u zaměstnanců) pro svěřenou část organizace
  • poskytování základního poradenství zaměstnancům zejména v oblasti pracovního práva, mezd, interních procesů, atd.
  • průběžná komunikace se státními institucemi (zdravotní pojišťovny, OSSZ, exekutorské úřady atd.)
  • zodpovědnost za roční zúčtování daně z příjmu pro svěřenou skupinu zaměstnanců
  • spolupráce na dalších nepravidelných HR aktivitách

Co od vás očekáváme?

  • praxi v oblasti mzdového účetnictví a personalistiky (znalost problematiky zaměstnávání cizinců výhodou), zaučíme Vás i bez praxe
  • znalost Zákoníku práce a související legislativy
  • zkušenosti s prací v informačních systémech určených pro výpočet mezd výhodou
  • dobrou uživatelskou znalost práce ve Wordu a v Excelu
  • smysl pro zodpovědnost, pečlivost, ochotu, vstřícnost

Co vám nabízíme?

  • zázemí silné, stabilní a stále rostoucí mezinárodní společnosti
  • velmi zajímavou práci u zaměstnavatele, který je špičkou ve svém oboru
  • příjemné, moderní prostředí
  • podporu, odbornost a vřelý přístup nadřízeného
  • kolegy, kteří pracují jako 1 tým a vždy ochotně pomohou a poradí nejen v době adaptace
  • roční bonus závislý na Vašem osobním úspěchu a výsledcích společnosti
  • možnost čerpání práce z domova až 4 dny/měsíc
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna
  • stravenkový paušál ve výši 75 Kč/den
  • příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění – 1 % ze základní hrubé mzdy
  • zvýhodněné T-Mobile tarify i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek do benefitního programu 100 Kč měsíčně + dle odpracovaných let
  • multisport karta za zvýhodněnou cenu
  • příspěvek na jazykové vzdělávání
  • a mnoho dalších výhod
    Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém případně anglickém jazyce pomocí tlačítka "Přidejte se k nám".

Pro statistiky

Ano

Divize

HR

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
DB Schenker

DB Schenker

Cette offre vous tente ?

  • Ajouter aux favoris
  • Partager sur Twitter
  • Partager sur Facebook
  • Partager sur Linkedin