Comdata Czech

  • Marketing / Communication
  • Praha, Brno, Chrudim, Hradec Králové, Krnov, Liberec, Ostrava, Tišnov, Trutnov, Znojmo, Žďár Nad Sázavou
  • Voir le site

Možnost home office jako nový standard

Přesun celé společnosti na model Work at home se odehrál už na začátku pandemie v březnu 2020. Prakticky ze dne na den jsme začali naše zaměstnance přesouvat na home office a během jednoho týdne už 95% kolegů pracovalo z domova. Každému zaměstnanci jsme poskytli cokoliv, co mu chybělo. Ať už se jednalo o techniku, připojení nebo dokonce židle a stoly. Zaměstnancům, kteří neměli dostatečně rychlé připojení, jsme poskytli vlastní konektivitu. Již v minulosti jsme nabízeli možnost home office, nyní to však bylo v mnohonásobně větším množství. Drtivá většina našich klientů nám vyšla vstříc a souhlasila s obsluhou zákazníků z domu a díky tomu můžeme tento model s pár změnami držet i nadále.

Comdata Czech
Tento obsah je zablokovaný
K zobrazení tohoto obsahu jsou nutné cookies Youtube
Comdata Czech

Co znamená WORK AT HOME? Že máme domov a máme i práci.

Nejlepší na home office je ten ušetřený čas, který můžu věnovat koníčkům místo cesty do práce a z práce.

Lada, operátorka aktivní linky Comdata ve Žďáru nad Sázavou

Potkáme se přes webkameru

Oblast zákaznické péče je velmi dynamické prostředí. Abyste udrželi krok, je potřeba reagovat okamžitě a být co nejflexibilnější. V našem prostředí to znamenalo přesun téměř všech procesů do online světa. Od našeho prvního kontaktu až do vypršení zkušebky se aktuálně potkáme jen jednou - a to v nástupní den, kde si jako nováček vyřídíte potřebné dokumenty a smlouvy, přeberete techniku a hurá domů. Celý onboarding proces a vstupní zaškolení jsme přetvořili, abychom byli schopni plně fungovat, školit a podporovat i na dálku.

Comdata Czech
Tento obsah je zablokovaný
K zobrazení tohoto obsahu jsou nutné cookies Youtube

Ráno prostě vstanu, nahodím tygří overal a jdu volat. Odpoledne se odpojím a hned se můžu věnovat synovi, to je super.

Nikola, operátorka Comdata v Trutnově

Sledovat!

O společnosti

Comdata jsou profíci na zákaznickou péči. Svým klientům, mezi které patří třeba Raiffeisenbank, Colonnade, Vodafone, O2 a kupa dalších, pomáhá se zákaznickou péčí, administrativou, ale taky s hledáním nových zákazníků. Denně prostřednictvím aktivních i pasivních telefonních linek mluví se stovkami lidí, kterým pomáhají řešit nejrůznější problémy a odpovídají na záludné dotazy. A občas zákazníkům sami zavolají s nějakou novinkou nebo výhodnou akcí.

Společnost má italské kořeny, 11 poboček v Česku a přes 1400 kolegů. Práce v Comdata není pro každého, ale o to více si ve firmě svých kolegů váží a nabízí jim spoustu zajímavých benefitů. Od roku 2019 se také aktivně hlásí k společenské zodpovědnosti a vznikem Comdata PRO pomáhá lidem se zdravotním znevýhodněním a omezením na pracovním trhu. V Comdata PRO už nabídli práci více než stovce lidem s OZP nebo OZZ.

Koho hledají

Comdata hledá všechny, kteří se chtějí rozvíjet a nechtějí se v práci nudit. Mezi zájemci nedělají rozdíly – stejnou šanci má jak čerstvý absolvent, tak maminka s dětmi, zkušený obchodník nebo senior, který chce pomáhat ostatním.

Velkou výhodou je možnost zkráceného úvazku, homeoffice na určitých projektech a to, že vás úplně všechno naučí. Není potřeba žádná praxe. Stačí, když máte trochu obchodního ducha a povídat si celý den s lidmi je pro vás hračka a zároveň vás to baví.

Co je dobré vědět

Společnost nabízí spoustu klasických benefitů, jako jsou stravenky, 25 dnů dovolené nebo zvýhodněná Multisport karta. Těšit se ale můžete i na nevšední benefity od zákazníků Comdata, telefonní tarify a speciální akce, ať už je to pizza den, palačinkový den nebo oslavy Halloweenu a Velikonoc.

Firma také založila samostatnou dceřinou společnost Comdata Pro, která zaměstnává a pomáhá lidem se zdravotním postižením.

Vložit profil na své webové stránky