Senior Marketing Specialist

Résumé du poste
CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé
Compétences & expertises
Gestion du temps

BNP Paribas Cardif

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Oči na stopkách! Naše marketingová smečka hledá Senior Marketing Specialistu – osobnost, která do každého úkolu půjde naplno a která skvěle doplní našeho týmového ducha. Tvá náplň lovu bude sice daná, ale záleží čistě na tobě, jakou strategii a jaký revír pro konkrétní lov zvolíš.

Lovit budeš převážně:

  1. Eventy

· Svou kořist nejdříve důkladně zmapuješ a promyslíš strategii, jak bude celá akce probíhat. Na pomoc s přípravami si můžeš přizvat i externí agenturu.

· V rámci zaměstnaneckých eventů spojíš síly i s neziskovými organizacemi.

· Koncept poté odprezentuješ nejvyššímu managementu.

· Při lovu nezapomeneš myslet i na správu rozpočtu a reporting.

· Zajistíš program lovu do posledního detailu a postaráš se o pozvánky a sběr zpětné vazby. Na této úloze budeš spolupracovat společně s naší grafičkou, nebo využiješ služeb externích grafiků.

  1. Výzkumy

· Provedeš prozkoumání teritoria – oslovíš výzkumné agentury, které se specializují na daný objekt, a pozveš je do výběrového řízení.

· Ve výběrovém řízení vyčíhneš toho nejvhodnějšího spojence.

· Tvou volbu si poté interně schválíme.

· Po skončení lovu na tobě bude, abys s pomocí výzkumné agentury sesbíraná data interpretoval našemu společenství a připravil výsledky zkoumání pro externí a interní komunikaci.

  1. Ad hoc úkoly, protože platí, že týmová práce ve smečce zvyšuje úspěšnost lovu!

Ve tvé lovecké výbavě nesmí chybět:

Vynikající komunikační a organizační schopnosti.
Reprezentativní znalost angličtiny.
Dobrá práce s MS Office.
Time management a schopnost řídit své kapacity.
Schopnost analyzovat a interpretovat data (průzkumy, indexy) výhodou.

Zkušenosti z podobné smečky jsou výhodou! 👍

Neboj se nám o sobě dát vědět. Nekoušeme! 😊

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
  • Individuální rozpočet na osobnostní růst
  • Vyhrazený čas na inovace
  • Rozjezd zcela nového projektu

Envie d’en savoir plus ?