ALEF

  • Cybersécurité, IT / Digital, SaaS / Cloud Services
  • Prague
  • Voir le site

Na své stávající pozici zastřešuje organizačně tři technické týmy – Analytics, Collaboration a Software Development. V ALEFu pracuje od roku 2011 a je rád, že je součástí tak úspěšné a stabilní společnosti. Jeho motivací do dalších let jsou zvládnuté projekty a spokojení zákazníci. Novým kolegům říká: „Pracujme tvrdě, ale chytře a buďme vždy alespoň jeden krok před konkurencí“.

Snaží se řídit heslem, že život není jen o práci. Volný čas tráví nejčastěji s rodinou na výletech v přírodě. Opravdový relaxem je pro Mirka jízda na horském kole, cestování, hory či čtvrteční fotbálek s kamarády.

K ALEFu se Bára přidala na začátku roku 2016, aby pomohla s rozrůstajícím se náborem nových kolegů. Z pár projektů a částečného úvazku se stal nábor na plný úvazek, a tak se stala členem HR týmu v roli Recruitment specialista. Náboru se Bára věnuje celou svojí pracovní kariéru a praxi podpořila studiem vysoké školy v oboru Andragogika/Vzdělávání dospělých.

V ALEFu má na starosti kompletní nábor pro pobočku v České Republice, včetně podpory regionálních poboček. Vedle recruitmentu se věnuje také adaptaci nových zaměstnanců a HR projektům. Na její práci jí baví především různorodost a to, že pomáhá tvořit nové týmy.

Vedle pracovních povinností se věnuje svým dvěma dcerám, se kterými tráví veškerý volný čas. Když zbude čas, ráda sportuje a jezdí na výlety.

S ALEFem se Daniel seznámil v roce 2022 po dlouholeté zkušenosti v korporátu. A je rád, že své zkušenosti může předat dál.

Pracuje na pozici Head of flexible services, kde má na starosti prodej hardwaru, softwaru a maintenance.

Daniela nejvíce baví pestrost schůzek, kde se setkává s různými lidmi od IT oddělení po finanční oddělení.

Vojta se s ALEFem seznámil v roce 2019 při studiu vysoké školy, kde Alef ocenil jeho zkušenosti jako system administrátora a on zase možnost pracovat na správě komplexních prostředí.

V ALEFu je Vojtova pozice system engineer. Jeho hlavním úkolem je detailně znát platformu Microsoft Azure, díky kterým připravuje technické podklady pro klienty tvoří školení, nebo třeba pre-salesové podklady.

Vojta v ALEFu oceňuje především přátelské prostředí, kde s kolegy podniká různé aktivity i mimo pracovní dobu, velmi si váží možnosti různých školení a především možnosti pracovat remote a tím mít vyvážený Work-life balance.

Tomáš je v ALEFu na pozici internal sales account managera.

Tomášova hlavní mise je zajistit hladký průběh obchodního procesu, náplní jeho práce je jak administrativa, tak i komunikace se zákazníky, partnery a kolegy.

Na ALEFu Tomáš nejvíce oceňuje Otevřenost novým nápadům i k vnějšímu světu, možnost růstu a prozkoumávání IT oblastí.

Kdyby měl ALEF popsat jedním slovem, tak je to potenciál.

ALEF...

...působí na českém trhu již od roku 1994. Za tu dobu se vypracovala v předního poskytovatele řešení s přidanou hodnotou v oblasti informačních technologií. Spolu s pobočkami na Slovensku, v Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku, Srbsku, Rumunsku a Řecku je významným partnerem značek Cisco, NetApp, F5, Microsoft, AWS a dalších v regionu střední a východní Evropy.

Hluboké technologické znalosti jednotlivých řešení umožňují rozšiřovat nejen podíl samotných služeb, ale též portfolio nabízeních řešení a značek, mezi které například patří Splunk, AWS, Palo Alto a další. Tím hlavním, co ALEF odlišuje od ostatních je jedinečný přístup a zaměstnanci, kteří disponují dlouholetými špičkovými znalostmi

Koho hledají

ALEF si u každého člena teamu zakládá na přístupu a otevřenosti se učit novým věcem, ochotě se pouštět do nestandardních úkolů a dobrém vztahu ke spolupráci jak v teamu i směrem k partnerům a zákazníkům.

Do jejich teamů proto hledají všechny s těmito vlastnostmi, kteří jsou otevřeni netradičním výzvám a ochotni se dále aktivně posouvat ve svých znalostech.

Alefí DNA

V práci trávíme všichni velkou část svého života a i proto si berou za své vytvářet takové prostředí, které je přátelské a poskytuje možnosti k dalšímu rozvoji. Zakládají si především na osobním kontaktu a proto není úplně tradiční trávit většinu času na homeoffice, ale spíš jen příležitostně v situacích, kdy je potřeba mít na práci větší klid.

Aby si vše ještě více zpříjemnili, pořádají různé interní akce od různých teamových hospod, rodinné dny až po celofiremní teambulidingy. Cílem je totiž se do práce těšit a užívat si radost z dosažených výsledků.

Vložit profil na své webové stránky