ALEF

  • Cybersécurité, IT / Digital, SaaS / Cloud Services
  • Prague
  • Voir le site

ALEFí prostředí

Naše kanceláře sídlí v srdci Karlína v moderní budově Butterfly. Ve třech patrech nových kanceláří nachází příjemné prostředí pro práci přes 200 kolegů. Snažíme se rozumně kombinovat práci v kanceláři a využití home officu, kde je možné pracovat z pohodlí domova.

Naším cílem je potkávat se co nejvíce osobně, protože právě to posiluje naše příjemné a přátelské pracovní prostředí.

Přesto, že už nás je pořádná kopa, všichni si tykáme, chodíme na společné obědy, rádi si povídáme při kávě a slavíme různé významné milníky.

Považujeme se za společnost přátelskou k domácím mazlíčkům, a proto nás tady velmi často přivítá v kanceláři čtyřnohý miláček některého z kolegů.

Vzděláváme své lidi

V ALEFu klademe důraz na vzdělávání a rozvoj našich zaměstnanců. Každý z nás má možnost se podílet na rozhodování, jakým směrem bude dále růst, jaké školení, workshop či certifikát by rád získal. Samozřejmostí v ALEFu jsou technická školení pro naše systémové inženýry, kteří jsou již dnes jedničkami na trhu. Všichni naši manažeři mají možnost se zúčastnit leadership akademie, kde se naučí jak správně řídit tým či rozpoznat potenciál svých podřízených a ten dále rozvíjet. V rámci benefitů nabízíme také výuku anglického jazyka v malých skupinách pro všechny zaměstnance.

Jsme spolu rádi i mimo kanceláře

V ALEFu víme, jak udržet pohodovou atmosféru a týmového ducha, trávíme spolu čas i mimo kancelář. Samozřejmostí jsou společné obědy, pokec u kávy v kuchyňce nebo třeba popracovní pivo s kolegy.

Není to ale jen o jídle a pití. Součástí ALEFí tradice jsou sportovní aktivity organizované samotnými zaměstnanci, jako třeba florbal, kola, potápění, lyžování, únikové hry a také různé firemní akce, kde se potká celá firma.

Hlavní zástupce firemních aktivit je náš ALEFí víkend - dvoudenní akce, kterou si pořádáme vlastními silami a její součástí je společná týmová hra.

Dále se u nás můžete těšit na táta víkendy, vánoční večírek, večírek pořádaný za účelem zhodnocení fiskálního roku, dětské dny a Mikulášské besídky.

Propojujeme ALEF, zákazníky a partnery

Součástí ALEFí strategie jak být jedničky na trhu je nejen vzdělávání vlastních lidí, ale také předávání znalostí a navazování důležitých vtahů s našimi zákazníky a partnery. Pořádáme odborné konference a semináře, na kterých máme možnost se setkávat se zákazníky, partnery a vendory a současně předávat trhu odborné informace o produktech a technických řešeních, na které se specializujeme. Je pro nás důležité udržovat a utužovat dobré vztahy jak mezi ALEFáky, tak mezi ALEFem a našimi business partnery.

Každoročně pořádáme konference: ALEF Inspirance, ALEF Security Talk – Brno a Praha, ALEF Knowledge Day, Cisco Live v zahraničí, NetApp konference a workshopy, jak v České republice, tak v zahraničí, F5 akce, kde se jedná, jak o online, tak i onsite akce a další.