ADP Employer Services Česká Republika

Expertise comptable, Finance, Ressources humaines

Prague, Pilsen

Veronika se připojila k ADP v roce 2016 a v současné době působí na pozici Senior Payroll Specialist. Její hlavní pracovní náplní je komplexní zpracování mzdového účetnictví pro německé firmy - od zaregistrovaní zaměstnance u příslušných úřadů, výpočtu mezd, srážek daní a socialního pojištění, až po vyřízení veškeré související administrativy. Začala na juniorské pozici, po získání zkušeností se postupem času vypracovala až na tu současnou. V roce 2021 složila německou odbornou zkoušku a získala certifikát Alga.

Radek nastoupil do ADP v dubnu 2022 jako Senior HR Ředitel pro Českou Republiku a podporuje regionální vedení EMEA. Radek má více než 20 let zkušeností v lokálních, regionálních i globálních HR rolích.

Andrea se připojila k ADP v březnu 2017. Za tu dobu se z pozice SL Associate Payroll Specialist vypracovala až na pozici MS Manager Payroll. Její náplň práce spočívá ve vedení a podporování týmu, který se momentálně skládá z 12 lidí. Zároveň stále aktivně zpracovává německé mzdy pro klienty, aby zůstala v obraze.

Matúš nastoupil do ADP na podzim roku 2021 a v současnosti zastává pozici GV Application Services Consultant pro německy mluvící tým. Jeho hlavním úkolem je zajistit, aby mzdový systém klientů vždy fungoval hladce, jak bylo zamýšleno. Dále také pracuje na vylepšení systémů, které nejlépe vyhovují klientovi.

Začínal bez jakýchkoli zkušeností se systémem SAP, ale po několika měsících školení a akademie, může nyní podpořit svůj tým svými nově nalezenými odbornými znalostmi.

Andrea se připojila k ADP v roce 2010 a v současné době působí na pozici Payroll Specialist, kde podporuje německé klienty ADP. Její hlavní pracovní náplní je zpracovávání mzdových dat klientů, vyplňování formulářů pro úřady a případná komunikace s nimi.

Andrea začínala na pozici Assistant Payroll Specialist bez předchozích zkušeností s tímto typem účetnictví. Díky internímu systému vzdělávání a proaktivnímu přístupu se vypracovala až na současnou pozici.

Jean-Sébastien nastoupil do ADP v roce 2000, když mu bylo 19 let, v rámci druhého roku své IT stáže. Po velmi neuspokojivé první pracovní zkušenosti objevil ADP, které mu nabídlo příležitost, aby byl oceněn za své chování, odhodlání a výkon.

V současnosti je vedoucím programovým manažerem v týmu Service Excellence, který se specializuje na transformující se organizace. Jean-Sébastien poskytuje organizaci konzistentní pracovní strukturu, která zajišťuje efektivní implementaci změn v týmech, od definování vize až po návrh konečného stavu, procházení metodologie, která se má použít, a začlenění přidělených projektových manažerů.

Hana nastoupila do ADP v srpnu 2022 a pracuje jako Payroll Specialist, čerstvě dokončila střední školu a hned poté nastoupila do svého prvního zaměstnání v ADP. Haně práce v ADP připadala jako skvělá příležitost pro získání drahocených znalostí v oblasti mzdového účetnictví pro juniorní kandidátku.

Presentation

At ADP, everything they do is about people. Although they have a long history of providing HR solutions, they want to do more than that. They push themselves to think ahead and act in ways that enable them to navigate the changing world of work. Leveraging more than 70 years of experience, ADP offers a comprehensive global delivery of cloud-based human capital management (HCM) solutions. This means a comprehensive solution for HR, payroll, time management, tax and benefits. At the same time, ADP is also a leader in business outsourcing services, analytics and compliance expertise. They have been operating on the Czech market since 2005 and are a fast-growing branch of ADP Global with up to 1,000 employees in the Czech Republic.

What they are looking for

In the Czech Republic, ADP is represented in two locations. The first branch can be found in Prague, specifically in Karlín, where there are large modern offices ready for up to 800 employees. The Prague branch provides services to 20+ countries in EMEA (e.g. Germany, Spain, France, Netherlands, Norway, Poland, Sweden). The second possibility to work for ADP is in Pilsen, where they mainly focus on the German market. There is a multicultural atmosphere in the offices, you can speak different languages with colleagues and every employee will find a use for their other language here. At ADP in the Czech Republic, there are 52 nationalities among the employees. For ADP, it is important that newly arrived employees appreciate the international culture that dominates the company, a pleasant team and a desire to learn new things. The basic condition for admission is knowledge of another language, in addition to English, which is the main language of ADP.

Good to know

At ADP, they strive to find the ideal balance between work and home life. They care about each employee and their loved ones. Time flexibility and a hybrid home office allow employees to devote themselves to work and family at the same time. One of the benefits of the offices are the nurseries that are available for employees. Corporate events such as children's day or branch parties are also an integral part. In addition to the mentioned balance, it is appropriate to say that there is a good opportunity for career progression at ADP, and a complete beginner can become an expert in a given field in a short period of time.

Embed this profile on your website