4flow

4flow

Monika posílila řady 4flowerů v roce 2020 na pozici Logistického Specialisty a má tedy na starost přímou komunikaci jak se zákazníky, tak i přepravci a dodavateli. Využívá tak své jazykové dovednosti jak v písemné, tak i telefonické komunikaci při řešení každodeních úkolů spojených se zajišťováním převozu zboží našich klientů.

Nyní z plzeňské pobočky podporuje i team v Maďarsku, Německu, Francii, Španělsku a Brazílii a o poznávání nových tváří tedy nemá nouzi.

Díky své komunikativní povaze a pozitivnímu přístupu ji tato práce baví a naplňuje, a ráda by ve svém týmu přivítala více takových kolegů.

A to nejen na zdolávání pracovních výzev, ale i na společné výlety.

Ondřej se stal součástí týmu v roce 2015, poté co působil ve výrobní sféře na vedoucích pozicích v rámci logistiky. Ve 4flow se aktivně podílel na integraci významných klientů, včetně spolupráce na vývoji nových produktů a služeb.

V současnosti se věnuje nejnovějším projektům společnosti, které mají přímý vliv na její budoucí směřování.

Volný čas traví, coby nadšený ochotník, v divadle, eventuelně na rybách.

Klára se ke společnosti připojila v r. 2015 v roli Specialistka logistiky. Po 3 letech se díky zkušenostem a schopnosti vést a motivovat kolegy vypracovala do pozice Koordinátorka svěřeného týmu. Měla možnost pracovat na několika projektech, zejména pro zákazníky z oblasti automotive. Jejím úkolem bylo řídit zásobovací síť klientů z různých částí světa, pomáhat nastavit potřebné procesy, zajistit plnění stanovených cílů a zároveň tmelit členy v týmu.

Aktuálně ve společnosti pracuje na zkrácený úvazek, který jí umožňuje skloubit péči o rodinu (je na rodičovské dovolené) a zároveň se realizovat v oboru, který ji baví.

Tomáš pracuje pro 4flow od začátku roku 2021, to znamená, že se k týmu přidal v době ovlivněné COVID-19 pandemií, kdy většina společnosti pracovala v režimu home office. I tak se mu podařilo zvládnout všechny nové úkoly a kolegové ho aktivně podporovali a zaučovali v nových procesech. Jeho hlavním úkolem je organizace transportu prostřednictvím dopravní sítě našeho zákazníka.

Na rutinní práci si rozhodne nemůže stěžovat, protože každý den vznikají nové anomálie a jeho úkolem je zajistit jejich správné řešení. Co mu rozhodně pomáhá v práci je upovídanost, která je jednou z mnoha jeho předností.

Sandra začala u 4flow v roce 2018 nejdříve jako student při bakalářském studiu oboru Management, nejprve na částečný úvazek.

Po úspěšném absolvování se rozhodla pokračovat nejenom ve studiích, ale i ve spolupráci s 4flow, kde nyní pracuje na plný úvazek jako Logistický Specialista a využije své zkušenosti i pro psaní diplomové práce.

Je vždy otevřena novým výzvám, a proto ani náhlé přesunutí na home office ji nezaskočilo.

Snadno si v teamu našla způsob jak nadále pracovat plně online, a to i s udržováním týmových vztahů.

V současnosti podporuje implementaci významných projektů naší společnosti.

4flow je globální firma

4flow je německá společnost se sídlem v Berlíně, aktuálně působící v 19 zemích na 4 kontinentech. Poskytuje konzultanství, software, ale také přímé řízení a koordinaci dodavatelského řetězce a logistiky. Více než 800 členů týmu využívá svých odborných znalostí a IT know-how, aby poskytli našim klientům inovativní a zároveň to nejoptimálnější řešení.

Plzeňský tým se zaměřuje na služby v oblasti 4PL logistiky, tj. nevlastní žadné skladové prostory ani transportní síť, ale přebírá za zákazníky řízení jejich dodavatelů a zajišťuje maximalní kvalitu servisu a splnění cílů, zejména v oblasti přepravy.

Staň se 4flowerem!

4flow dává prostor a šanci jak zkušeným profesionálům, tak studentům, kteří v ideálním případě hledají prostředí, ve kterém by se realizovali i po ukončení studia.

Přátelská firemní kultura společnosti je založena na ochotě a sdílení zkušeností, které umožňují růst v podstatě každému zaměstnanci, který má o to zájem a chce na sobě pracovat, ať už v pozici specialisty-odborníka nebo v roli s odpovědností za vedení týmu.

Velkým benefitem pak je opravdu aktivní využití znalosti cizích řečí, které členové týmu používají každodenně, a samozřejmě je také podporováno formou jazykových kurzů.

Co se hodí vědět

4flow je inovativní společnost, která se zaměřuje nejen na oblast logistiky, své zaměstnance, ale také obecně na udržitelnost a to jak v oblasti ekologie, tak sociální odpovědnosti.

Aktivně přispívá svou činností ke snižovaní uhlíkové stopy. Zapojuje se v projektu PRIMAKLIMA, kdy v den narozenin každého 4flowera zasadí strom a také přispívá nadaci World Wildlife Federation. Lokalní tým pak podporuje aktivity jako je např. Dobrý Anděl.

Vložit profil na své webové stránky