Tato pozice již není k dispozici.

Specialista digitálního obchodu a retence (m/ž)

Plný úvazek
Pardubice
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kooperativa
Kooperativa

Pozice

Popis pozice

Vítáme kolegy a kolegyně do rozrůstajícího se týmu specialistů/poradců on-line prodeje a retence, které baví tradiční i moderní komunikační technologie. Nehledáme pouze zkušené telefonní konzultanty či obchodníky, s radostí vás všechno naučíme. Důležité je, že chcete :)
Baví Tě práce s lidmi ? Jsi komunikativní a samostatný ? Jsi optimista a těší Tě vidět za sebou výsledky ?
Pojď to zkusit k nám.

Co bys měl/a u nás na starosti?

  • Péči o stávající klienty, telefonní a e-mailovou komunikaci s nimi
  • Vysvětlení rizik spojených s ukončením pojistné smlouvy
  • Návrh možných řešení - odvolání výpovědi, úprava smlouvy
  • Konzultaci a výběr těch nejlepších služeb dle individuálních potřeb klientů
  • Vytváření a uzavírání nabídek a smluv

Co k tomu budeš potřebovat?

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Zvládat práci na PC, naše systémy nejsou složitější, než tvé internetové bankovnictví
  • Perfektně ovládat český jazyk
  • Selský rozum a kapku improvizace, umět si poradit i ve stresové situaci a věci dotahovat do konce
  • Chuť naučit se něco nového a zdokonalit své dosavadní schopnosti a dovednosti
  • Výhodou nikoliv podmínkou přijetí jsou zkušenosti s komunikací po telefonu, praxe v pojišťovnictví či bankovnictví

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní pojišťovny a mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group
  • Odpovědnou, samostatnou a zajímavou práci s možností seberealizace
  • Motivující systém odměňování - základní plat 23.500 Kč + variabilní složka mzdy dle výkonu již od nástupu od 3.000 Kč výše
  • Možnost práce na hlavní pracovní poměr, ale i na zkrácený úvazek
  • 32 dnů volna v roce (25 dnů dovolené + 5 Free Days + 1 Charity Day + 1 Care Day)
  • Možnost využití home office po úspěšném ukončení adaptačního procesu
  • Cestovní pojištění zdarma, nadstandartní příspěvek na penzijní připojištění (až 1.000 Kč měsíčně) a životní pojištění (až 3.150 Kč měsíčně), těšit se můžete také na velké slevy na naše produkty a na produkty našich obchodních partnerů
  • V rámci bonusového programu Cafeterie dostanete ročně 12.000 Kč (v benefit bodech) a to, jak je uplatníte, je jen na vás (sport, relax, kultura, dovolená, pobyty, apod.)
  • Dotovaná karta MultiSport za 500 Kč měsíčně
  • Stravenky v hodnotě 130 Kč/den (Kooperativa přispívá 105 Kč)
  • Interní i externí kurzy (IT a jazykové kurzy, vzdělávací platformy Seduo a Digiskills), firemní kouč a psycholog, využít můžete i naši firemní knihovnu
  • Rozvojové a sportovní akce, teambuildingy a společné firemní aktivity, zdravotní a preventivní programy, ale také možnost nadstandardní zdravotní péče (fyzioterapie, jóga, očkování)
  • Za doporučení nového kolegy vás oceníme až 45 000 benefit body do Cafeterie
  • Notebook je dnes již samozřejmostí
  • Pracovat budete v centru Pardubic s výbornou dostupností MHD
  • Přátelská a otevřená atmosféra – nikdo vám nebude stát za zády, budeme vám důvěřovat
  • Dlouhodobou spolupráci – naším cílem je, abyste poznali společnost velmi detailně a díky tomu byli schopni pochopit souvislosti
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

CustomerCategory

Obchod

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".