Tato pozice již není k dispozici.

Specialista sociálního bankovnictví - odpovědné financování

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká spořitelna

Pozice

Popis pozice

Máte chuť:

  • poskytovat podporu kolegům v bance při jednáních s klienty, pro které budete důležitým partnerem v oblasti financování subjektů zaměřených také na sociální a společenský dopad
  • poskytovat konzultace obchodním útvarům při strukturování úvěrových transakcí
  • samostatně analyzovat podklady pro EIF garance
  • rozvíjet konzultační a analytické dovednosti své a svých kolegů
  • úzce spolupracovat s oddělením risk managementu
  • podílet se na změnách v procesu fungování týmu Sociálního bankovnictví
  • pohybovat se ve světě sociálních podniků, neziskovek a dalších spolupracujících externích partnerů
  • podporovat rozvoj a stabilitu soc. podniků i neziskovek také formou edukace

Budeme si rozumět, pokud:

  • za sebou máte zkušenost v klientsky orientovaném obchodě
  • sdílíte náš smysl pro zodpovědnost – finance našich klientů jsou na prvním místě
  • se orientujete ve finanční problematice organizací
  • máte středoškolské/vysokoškolské vzdělání s maturitou a dobrou znalost ekonomických souvislostí
  • máte 2-3 roky zkušeností v oblasti firemního financování
  • jste pečlivý/á, precizní a máte dobré zaměření na detail
  • jste rád/a mezi lidmi, jste týmový hráč a jste flexibilní
  • ovládáte anglický jazyk na dobré úrovni slovem i písmem
  • zkušenosti s financováním sociálních podniků a neziskovek jsou vítány

U nás získáte:

  • prestižní pozici zaměřenou na poskytování prvotřídních služeb
  • možnost stát se špičkovým odborníkem v poradenství v oblasti Financování sociálních podniků a neziskovek

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".