Odstartujte kariéru bankéře/ky na Bankovním domě Praha

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Pozice

Popis pozice

Láká vás kariéra v bankovnictví, ale nevíte, kde začít? Zkuste to u nás na pobočce!

Hledáme klientského poradce/kyni, co nám pomůže poskytovat podporu pro naše kliety/ky a bude ho/ji bavit se rozvíjet v oblasti finančnictví. Základní předpoklad pro úspěch jsou komunikační schopnosti, proklientská orientace a ochota vždy hledat řešení. Po nástupu vás čekají rozmanité kariérní příležitosti (včetně potenciálního růstu na manažerské pozice), společné týmové akce a především práce, u které vždy vidíte výsledky.

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

  • Budete v kontaktu se stávajícími i novými klienty.
  • Dále budete klientům pomáhat s orientací v bankovních produktech, nebo třeba také s obsluhou internetového bankovnictví.
  • Pomůžete klientům financovat jejich potřeby a sny, ať už se jedná o nový domácí spotřebič nebo rekonstrukci bytu.
  • Stanete se přeborníkem/přebornicí v oblasti řešení financí, díky kterému si klienti odnesou z návštěvy pobočky vždy příjemný zážitek.
  • Budete pracovat s hotovostí a pokladnou.

CO K TOMU POTŘEBUJETE?

  • Mít minimálně SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou.
  • Nebát se práce s hotovostí ve větším objemu včetně cizí měny.
  • Mít chuť pomáhat našim klientům a starat se o ně tak, aby si odnesli z návštěvy pobočky příjemný zážitek.
  • Plusové body dáváme za to, když už máte zkušenosti s jednáním s klienty a komunikativní angličtinu.

CO VÁM ZA TO NABÍZÍME?

  • Intenzivní školení, kde se naučíte vše, co je k práci potřeba.
  • Možnost kariérně růst třeba až na manažerskou pozici.
  • Fixní mzdu + možnost přivydělat si zajímavou částku na provizích.
  • Narozeninové volno
  • Sick days + 4 dny na regeneraci, 5 týdnů dovolené
  • Zaměstnavatelem plně hrazené stravenky ve výši 145 Kč
  • Možnost zřídit si Multisport kartu.
  • 20 000+ benefit bodů, které můžete uplatnit na sport, kulturu, vzdělání, masáže, výlety, zdravotnické pomůcky a léky, kino, vstupenky a jiné aktivity dle vašho výběru. Čím déle s námi budete, tím více bodů získáte.
  • Postaráme se i o váš rozvoj pomocí mentoringových programů nebo programů pro talenty a budoucí manažery.
  • V období Vánoc nás čeká Vánoční večírek, v průběhu roku pořádáme sportovní hry a spolu s týmem na pobočce můžete kdykoliv zajít na pivo nebo vyjet na teambuilding.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".