Tato pozice již není k dispozici.

Product Owner - Finanční zdraví klientů

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká spořitelna

Pozice

Popis pozice

Máte chuť:

  • Tvořit digitální produkt, který pomůže klientům dosáhnout jejich krátkodobých i dlouhodobých finančních cílů.
  • Zjednodušit život klientům řešením jejich potřeb a výzev, kterým čelí v oblasti finančního zdraví.
  • Aplikovat principy gamifikace a Human Centered Design při tvorbě a designu rozhraní v bankovní aplikaci George.
  • Budovat strategii pro zlepšení finančního zdraví retailových klientů České spořitelny.

Budeme si rozumět, pokud:

  • Máte zkušenost s vedením týmu složeného jak z byznysových, tak současně i technických lidí. Výhodou je předchozí zkušenost s kooperací s kolegy v zahraničí.
  • Chcete vytvářet a rozšiřovat vizi produktu, synchronizovat se s Tribe leadem, Domain leadem a dalšími Product ownery.
  • Umíte hlídat a udržovat backlog produktu (jeho funkcionality) ve squadu a roadmapu.
  • Rozumíte vývoji aplikací a chcete se v této oblasti i nadále zdokonalovat.
  • Jste kreativní člověk s analytickými schopnostmi, máte nápady a dokážete je dotáhnout do konce.
  • Jste komunikativní, proaktivní a máte pozitivní přístup.
  • Dokážete domyslet souvislosti omnichannelové komunikace na retailové klienty.
  • Umíte odůvodnit svá rozhodnutí a poskytnout konstruktivní „proč“.
  • Zvládáte přijímat otevřenou zpětnou vazbu.
  • Si umíte představit mluvit v práci anglicky.

U nás získáte:

  • Možnost stát u přerodu největší banky na českém trhu.
  • Místo ve skvělém agilním týmu složeném z expertů z rozdílných oblastí, který má k dispozici agilního kouče.
  • Prostor předávat své know-how kolegům v týmu, a naopak se učit to, v čem oni vynikají.
  • Možnosti odborného rozvoje a vzdělávání.
  • Příležitost účastnit se zajímavých projektů a používat nové technologie.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".

  • BNP Paribas Cardif
    BNP Paribas Cardif