Tato pozice již není k dispozici.

Expert/ka na prediktivní modely

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká spořitelna

Pozice

Popis pozice

Co Vás čeká v pracovním dni?

  • Vývoj statistických modelů - prediktivní modely, PtB modely, statistické segmentace nebo machine learning.
  • Pokročilá analýza dat o českých firmách, kterou pomůžete zlepšovat jejich finanční zdraví nejen nabídkou relevantních produktů a služeb, ale i aktivním vyhledáváním potenciálních rizik, na které by naši klienti měli být včas připraveni.
  • Příprava datových podkladů pro tvorbu výstupů určených pro naše klienty nebo bankéře
  • Vylepšování zákaznické zkušenosti v oblasti finančního zdraví firem, která pod vašima rukama výrazně posune klientskou spokojenost
  • Aktivně se zapojíte do celého procesu vývoje a zlepšování produktů a služeb s důrazem na digi first princip.
  • Ve vašem hledáčku budou i nové trendy a inovace, které stojí za to přenést do banky.
  • Než nová řešení implementujeme do produkce, otestujete si je s klienty a uživateli.
  • Společně s ostatními kolegy v týmu budete rozvíjet know how v oblasti digitálního poradenství v oblasti finančního zdraví.

Jak si vás představujeme?

  • Máte zkušenost s vývojem modelů a zpracováním rozsáhlých souborů zákaznických dat a výsledky dokážete interpretovat i pro laické posluchače.
  • Ovládáte SQL na opravdu pokročilé úrovni. Stejně tak dokážete používat Python a máte zkušenosti s vytvářením ML.
  • Máte povědomí o práci s BigData, resp. o Sparku. Přemýšlíte analyticky. Výhodou je, pokud jste zvládl/a základy dalších statistických nástrojů (např. SAS, R apod.).

A co vám za to nabízíme?

  • U nás si sáhnete na moderní datové technologie – Keboola, Databricks, Snowflake, XGBoost apod.
  • Možnost věnovat se naplno datovému modelování s reálným obchodním dopadem
  • Komunitu více než 200 zkušených Expertů na zákaznické cesty, ve které číhá inspirace na každém rohu
  • Budete mít dostatek prostoru pro seberealizaci, profesní rozvoj i možnost odborného vzdělávání v rámci agilního týmu fungující ve squadu a řemesle (chapteru).

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".