CSIRT Security Expert

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká spořitelna

Pozice

Popis pozice

Máte chuť:

  • podílet se na Computer Security Incident Response v CSIRT týmu ČS
  • koordinovat řešení bezpečnostních incidentů
  • analyzovat výstupy Cyber Threat Intelligence zdrojů
  • provádět Cyber Threat Hunting
  • dokumentovat a revidovat postupy šetření bezpečnostních incidentů
  • sledovat trendy v oblasti kybernetické bezpečnosti
  • pracovat v týmu v režimu 5x8 a podílet se dle potřeby i na pohotovostech

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte znalost činností v oblasti CSIRT
  • máte znalosti z oblastí počítačové forenzní analýzy nebo analýzy malware nebo etického hackingu
  • máte zkušenosti s nástroji SIEM (onprem a/nebo cloudovými)
  • máte zkušenosti s bezpečnostními nástroji typu XDR, UEBA, CASB, apod.
  • Vám komunikace v anglickém jazyce nedělá problém
  • máte znalost problematiky sítí, OS, aplikací a cloudů

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".