INFORMATION SECURITY EXPERT

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Cisco
Aws

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

Do týmu informační bezpečností hledáme nového kolegu/kolegyni, který/která bude mít na starosti oblast rozvoje bezpečnostní architektury banky. Jestli máte přehled o bezpečnostních technologiích, není vám cizí zabezpečení světa IT systémů a baví vás hledání nových řešení, zkuste to s námi.

U nás je to o vás!

Čemu se u nás budete věnovat?

  • Starat se o oblast rozvoje bezpečnostní architektury banky.
  • Definovat strategii zabezpečení a navrhovat bezpečnostní řešení včetně opatření.
  • Tvořit architektonické bezpečnostní standardy, prosazovat a implementovat jejich soulad.
  • Spolupracovat s IT administrátory v rámci svěřených procesů a při implementaci a provozu bezpečnostních technologií.
  • Monitorovat a vyhodnocovat nové rizika, hrozby a útoky, navrhovat a prosazovat odpovídající bezpečnostní opatření.
  • V rámci týmu informační bezpečnosti budete spolupracovat na vývoji a zabezpečení informačního systému banky a nabízených produktů.

Pozice vám sedne, pokud:

  • Orientujete se v mezinárodních bezpečnostních standardech.
  • Máte zkušenosti s návrhem bezpečnostní architektury.
  • Máte přehled o oblastech informačních a bezpečnostních technologií (sítě, operační systémy, databáze, aplikační servery, síťové protokoly, aplikace, programovací prostředí, cloud AWS,..).
  • Máte za sebou 2 roky praxe v oblasti informační bezpečnosti a v oblasti vývoje a rozvoje informačních systémů.
  • Angličtina a čeština vám nedělá problém jak v psané, tak mluvené formě.
  • Máte praktické zkušenosti se síťovými technologiemi Cisco, Checkpoint, F5 apod.
  • Máte praktické zkušenosti s administrací MS Windows a Unix, OS X.

Na co se můžete těšit?

  • Home office a flexibilní pracovní doba jsou u nás standardem. V našich kancelářích v budově City Tower si navíc užijete úžasný výhled na metropoli.
  • Kromě 5 týdnů dovolené budete mít ještě 3 extra volné dny. Další extra volno je vám k dispozici pro významné životní události. Samozřejmostí jsou extra volné dny za loajalitu či možnost 4 dnů studijního volna.
  • Čím déle budete s námi, tím více volna budete mít.
  • Získáte kredit do benefitní peněženky, který můžete utrácet flexibilně za to, co vás těší – stravenky, cestování, kulturu, sport a mnohé další. V prvním až třetím pracovním roce dostanete 29 000 Kč a po třech letech se váš rozpočet zvýší a to na 36 000 Kč za kalendářní rok.
  • Výhodnější úvěr, hypotéka nebo leasing? SAMOZŘEJMĚ. Jako člen rodiny Raiffeisenbank máte výhodnější podmínky u našich vlastních i partnerských produktů a služeb.
  • Zvýhodněná karta MultiSport, výhodnější mobilní tarif nebo odměna za doporučení nové kolegyně či kolegu jsou samozřejmostí.
  • Propracované zaškolení, interní přednášky či kurzy. A pokud se třeba rozhodnete studovat vysokou školu, máte nárok na několik dnů studijního volna a finanční příspěvek.
  • Kariérní růst pro nás není prázdná fráze. V Raiffce rádi dáváme našim lidem šanci růst, takže téměř všechny manažerské pozice obsazujeme interně. I vy můžete svou pracovní pozici měnit a najít si tu, která vám nejlépe vyhovuje.
  • Benefity jsou skvělé, ale interní průzkumy dokazují, že naši lidé nejvíc oceňují neformální vztahy. 90 % zaměstnanců si pochvaluje dobrou spolupráci v týmech, 94 % kolegů pak respekt ze strany manažera.
  • Ctíme kulturu důvěry a férového prostředí, ve kterém se lidé nebojí říkat svůj názor a mluvit o chybách. V takovém prostředí je přece radost pracovat.

Benefits

  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Kafetérie
  • Firemní školka

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".