Účetní

Prague
Plat: Neuvedeno
Příležitostná práce z domova

Carvago
Carvago

Pozice

Popis pozice

Carvago je největší evropská online služba pro nákup a prodej ojetých aut. Měníme zaběhnuté stereotypy, neustále rosteme a expandujeme do dalších zemí Evropy, kde se díky nám stává nákup či prodej auta z pohodlí domova běžnou praxí.

Kdo jsme

  • Jsme součástí mezinárodní investiční skupiny EAG zaměřené na digitální transformaci automobilového trhu.

  • Již několik let přinášíme inovativní řešení v automotive oboru a měníme trh s ojetými automobily napříč Evropou.

  • Jsme kosmopolitní parta lidí z různých zemí i oborů, které spojuje společný cíl.

  • Více o tom, jak naše služba funguje, zjistíš v naší TV reklamě: [https://www.youtube.com/watch?v=5dU3y6a9RAU]

Proč právě Carvago?

  • Získáš skvělou kariérní příležitost pracovat v úspěšné nadnárodní společnosti.

  • Dostaneš nadstandardní finanční ohodnocení a možnost růstu.

  • Čeká tě příjemné a přátelské prostředí v moderních kancelářích s krásnou terasou, výběrovou kávou a pravidelným přísunem ovoce.

  • Sídlíme v trendy lokalitě pražských Holešovic se skvělou dopravní dostupností.

  • Máme benefity z oblasti sportu, kultury, cestování, seberozvoje, elektroniky a dalších. Ať už jsi sportovní maniak, kulturomil nebo technický geek, určitě si vybereš.

  • Když nám doporučíš nového kolegu, finanční odměna tě nemine.

  • A jako pomyslná třešinka na dortu – budeš mít možnost nákupu auta za zvýhodněných podmínek.

Co bude Vaší náplní práce?

  • Vedení části finančního účetnictví dvou společností v souladu s českými účetními a daňovými předpisy.

  • Zajištění hladkého průběhu vystavování účetních dokladů.

  • Kontrola, účtování a administrace účetních dokladů.

  • Zadávání bankovních příkazů, kontrola a párování plateb, účtování o transakcích v hotovosti.

  • Provádění pravidelných měsíčních kontrol ve finančním účetnictví.

  • Aktivní spolupráce s kolegy v rámci účetního týmu.

  • Komunikace s ostatními odděleními ve společnosti při řešení operativních úkolů.

Požadavky na pozici

Co na tuto pozici požadujeme?

  • Orientaci v účetní a daňové problematice.

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání, ideálně ekonomického zaměření.

  • Uživatelská znalost MS Office.

  • Praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky.

  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a iniciativní přístup k řešení problémů.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".

Podívat se na všechny nabídky