Finanční manažer

Prague
Plat: 90K až 100K Kč za měsíc
Příležitostná práce z domova

Carvago
Carvago

Pozice

Popis pozice

Carvago je největší evropská online služba pro nákup a prodej ojetých aut. Měníme zaběhnuté stereotypy, neustále rosteme a expandujeme do dalších zemí Evropy, kde se díky nám stává nákup či prodej auta z pohodlí domova běžnou praxí.

Kdo jsme

  • Jsme součástí mezinárodní investiční skupiny EAG zaměřené na digitální transformaci automobilového trhu.

  • Již několik let přinášíme inovativní řešení v automotive oboru a měníme trh s ojetými automobily napříč Evropou.

  • Jsme kosmopolitní parta lidí z různých zemí i oborů, které spojuje společný cíl.

  • Více o tom, jak naše služba funguje, zjistíš v naší TV reklamě: [https://www.youtube.com/watch?v=5dU3y6a9RAU]

Proč právě Carvago

  • Získáš skvělou kariérní příležitost pracovat v úspěšné nadnárodní společnosti.

  • Dostaneš nadstandardní finanční ohodnocení a možnost růstu.

  • Čeká tě příjemné a přátelské prostředí v moderních kancelářích s krásnou terasou, výběrovou kávou a pravidelným přísunem ovoce.

  • Sídlíme v trendy lokalitě pražských Holešovic se skvělou dopravní dostupností.

  • Máme benefity z oblasti sportu, kultury, cestování, seberozvoje, elektroniky a dalších. Ať už jsi sportovní maniak, kulturomil nebo technický geek, určitě si vybereš.

  • Když nám doporučíš nového kolegu, finanční odměna tě nemine.

  • A jako pomyslná třešinka na dortu – budeš mít možnost nákupu auta za zvýhodněných podmínek.

Hlavní úlohy na pozici

  • Vedení a rozvoj týmu účetních a kontrolerů

  • Dobudování, automatizace a optimalizace procesů uvnitř oddělení s propojením na další systémy/procesy dalších oddělení společnosti

  • Finanční plánování, modelování a predikce cash-flow

  • Odpovědnost za rozpočty, reporting a controlling

  • Provádění finanční analýz společnosti a příprava podkladů pro oceňování společnosti

  • Účast na vybraných obchodních schůzkách

  • Koordinace přípravy ročních plánů a rozpočtů

  • Spolupráce na auditech pro společnosti v rámci skupiny

  • Kompletní zaštítění daňové problematiky (DPH, daň z příjmů)

Požadavky na pozici

  • Alespoň 5 let praxe na pozici FM nebo Hlavní účetní

  • Orientace v účetnictví a controllingu

  • Znalost e-commerce prostředí a/nebo rychle rostoucího a expandujícího prostředí

  • Zkušenost ze softwarové společnosti, automotive výhodou

  • Dobrá znalost AJ slovem i písmem (další jazyk výhodou)

  • Komplexní myšlení a přizpůsobivost (flexibilita)

  • Zvládání zátěžových situací

  • Komunikační a prezentační dovednosti a vyjednávací schopnosti

  • Vnímání příležitostí a jejich kritické hodnocení

  • Schopnost motivovat druhé

  • Schopnost pružně a profesionálně reagovat na změny

  • Vysoký stupeň iniciativy a nezávislosti

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".