ZLKL

ZLKL

Studenti

Podporujeme mladé a nadějné lidi, kteří mají jasnou vizi a chtějí přijít s něčím novým. Studenty vítáme u nás na stážích a brigádách. Staň se součástí našeho velkého týmu, který koncentruje vědomosti a zkušenosti.

Získej náskok brigádou, která má smysl!

Jsi strojař a víš přesně, kam míříš? Chceš být špičkový obráběč, programátor, technolog, kvalitář, konstruktér, obchodník nebo vrcholový manažer? Láká tě víc tváření nebo obrábění? Stále spouštíme nové výrobní projekty, u nás najdeš uplatnění, které hledáš. Buď s námi TOP!

Co získáš prací v ZLKL?

  • Praxe v oboru
  • Práci si vyzkoušíš naostro
  • Zjistíš, co tě pracovně opravdu naplňuje
  • Smysl - studenti nám pomáhají, studenti nás inspirují, studenti nás posouvají dál!
  • Dlouhodobá spolupráce, podpora při zaškolení
  • Studenti se stávají našimi budoucími kolegy, kteří po škole rozhodně nezačínají od nuly!

Pružná pracovní doba

Pracovní dobu si přizpůsobíš s ohledem na období zkoušek či prázdnin.

ZLKL

Zajímáš se o techniku, ale nemáš praxi v oboru?

To vůbec nevadí! Jsme otevření dát příležitost i těm, kteří jsou zapálení pro věc, ale nemají to správné zaměření. Poskytneme ti možnost zaškolení a zaučení. Už je jen na tobě, co ukážeš!

ZLKL

Závěrečné práce

Pracuj s inovativní firmou na něčem, co opravdu pomůže.

ZLKL
ZLKL

Baví tě administrativa nebo řízení a realizace projektů?

Seberealizuj se na pozici, která ti bude sedět! Buď profíkem v oblasti nákupu, expedice, plánování, účetnictví, IT, staveb, marketingu, HR nebo skladů.

ZLKL

Práce po škole

Nastaruj si kariéru s neomezenou možností kariérního růstu.

Prezentace

ZLKL je dynamická a progresivní rodinná firma, která vidí budoucnost v lidech a v systému. Neustále zdokonaluje systém a stejně tak hledá talenty, kteří chtějí být součástí jejího růstu. Zákazníkům poskytuje širokou škálu strojírenských činností. Laicky řečeno, vyrábí pro ně díly, ze kterých pak vznikne např. motor, počítačová skříň, držák na televizi, klimatizační jednotka, dětské hřiště nebo převodovka do automobilu. Zabývá se obráběním, lisováním, svařováním a povrchovými úpravami kovů, provádí 3D kontrolu kvality, ale také vývoj a montáž. Všechno drží na špičkové úrovni. Díky komplexnosti nabídky a nízké ceně, kterou skrz vysokou produktivitu umí nabídnout, je vysoce konkurenceschopná. Dodává především do nadnárodních koncernů, jako je Emerson a Siemens. Více než 60 procent výroby směřuje na export.

Co hledají

V ZLKL uplatňuje svůj talent hromada lidí z různých oborů. Víc než praxe a školních znalostí si v ZLKL váží celkového potenciálu člověka a jeho nastavení. Jde o to, že ZLKL hledá výsledkově zaměřené jedince, a to na všech úrovních a napříč všemi úseky. Může to být operátor strojů, který vidí svůj výsledek v počtu správně vyrobených kusů. Může to být nákupčí, který vidí svůj výsledek ve včas dodaném materiálu za co nejnižší cenu při zachování kvality. Nebo to může být technolog, který přijde na nejjednodušší a nejlevnější způsob, jak obrábět kovový výrobek. Kdo to vnímá stejně, je v ZLKL vítán.

Hodí se vědět

ZLKL je výjimečné i ve způsobu odměňování, má velmi dobrou zkušenost s tím, když mohou být zaměstnanci hodnoceni podle reálných výkonů. Je to spravedlivé a motivační. A to nejen výší odměny, která může být díky tomu nadstandardní, ale i pro kvantifikaci výsledků. Skrz finanční odměnu je vidět zřetelně přínos každého člověka. Lidi ve výrobě jsou placeni od vyrobených kusů. Mistři mají motivaci na co nejvyšší produkci a co nejnižších prostojích. Nákup, stavební úsek a strategický vývoj získává odměnu skrz dosaženou úsporu, projektový manažer skrz realizovanou marži.

Vložit profil na své webové stránky