Cette offre n’est plus disponible.

HR Manager

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Début : 31 décembre 2022
Télétravail occasionnel
Expérience : > 5 ans
Éducation : Bac +4

Zásilkovna
Zásilkovna

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Máš přesah do všech oblastí HR a zkušenost s vedením týmu? V Zásilkovně právě hledáme člověka, který zastřeší všechny HR činnosti tak, aby běžely na výbornou a posune je dál.

Tvým šéfem bude Olga Leharová, která má pod palcem celou HR oblast nejen Zásilkovny, ale i celé holdingové společnosti Packeta Group. Olga se v současné době zaměřuje na rozvoj zahraničních projektů a ráda by k sobě našla HRistu tělem i duší, který převezme péči o HR tým a zaměstnance Zásilkovny.

Co bude tvoji náplní práce:

  • zajištění kompletní personální agendy - nábor, vzdělávání, odměňování, mzdová agenda
  • vedení týmu
  • spolupráce na zlepšování a zefektivňování všech HR procesů
  • podílení řízení odměňování a benefitů
  • tvorba vnitřních předpisů a pracovně právních dokumentů
  • sledování legislativních změn v oblasti pracovněprávní problematiky

Co nabízíme:

  • práci na full-time na HPP
  • potkáváme se v kancelářích na Balabence
  • flexibilní pracovní doba a občas možnost pracovat z domova
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sick days
  • stravenky v hodnotě 120 Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem
  • kávu, čaj a ovoce k tvému každodennímu občerstvení
  • plně hrazené jazykové kurzy na pracovišti
  • možnost využívat Multisport kartu
  • týmové akce

Profil recherché

Co od tebe očekáváme:

  • zkušenosti na obdobné pozici ideálně v logistice nebo e-commerce
  • široké znalosti v pracovně-právní legislativě a zákoníku práce
  • schopnost vést větší tým
  • chuť pomáhat růst společnosti, která je jednička ve svém oboru
  • lidský přístup i byznysové myšlení
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • komunikativní AJ
  • řidičský průkaz skupiny B

Déroulement des entretiens

Zaujali jsme Tě? Pošli nám životopis. Chceme Tě poznat. Když budeme mít pocit, že se Ti u nás bude líbit, setkáme se osobně.

Envie d’en savoir plus ?