Cette offre n’est plus disponible.

Event Specialist

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail occasionnel

Zásilkovna
Zásilkovna

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Hledáme nadšence do plánování, koordinování a organizování akcí. Proaktivního člověka, který má hlavu plnou skvělých nápadů, které se nebojí realizovat od A do Z. Nejsi to TY? Pokud máš za sebou praktické zkušenosti s organizací eventů a domluvíš se bez problémů anglicky, jsi to fakt ty!

Co našeho eventového specialistu čeká?

  • plánování, příprava a pořádání akcí různého typu
  • desítky konferencí, veletrhů, večerních akcí, teambuildingů
  • koordinování operativní agendy k jednotlivým eventům
  • komunikace s dodavateli eventových služeb
  • komunikace se všemi odděleními - a i těmi zahraničními, protože máme pobočky hned v několika zemích
  • připravování podkladů k propagaci eventů (bannery apod.)
  • denní využití angličtiny

Proto potřebujeme, aby náš nový Event Specialist:

  • plně ovládal MS Word, Excel a PowerPoint
  • měl vynikající angličtinu slovem i písmem
  • měl výborné komunikační schopnosti a dokázal vyjednávat a získávat si aktivně informace a podklady
  • měl organizační dovednosti a byl profesionál každým coulem
  • byl pečlivý, samostatný a kreativní
  • byl flexibilní, protože spousta akcí se koná večer či o víkendech

Co naopak nabízíme:

  • stabilní zaměstnání v love brandu
  • pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky 120 Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem
  • vzdělávací program / školení a jazykové kurzy na pracovišti v pracovní době
  • flexibilní rozvržení pracovní doby
  • možnost využití služby Mezi námi za výhodnou cenu
  • možnost Multisportky
  • kávu, čaj a ovoce k tvému každodennímu občerstvení
  • počítač a telefon
  • pracoviště v blízkosti metra Českomoravská
  • nástup možný ihned

Profil recherché

zkušenosti na obdobné pozici

Déroulement des entretiens

Zaujali jsme Tě? Pošli nám životopis.

Chceme Tě poznat. Když budeme mít pocit, že se Ti u nás bude líbit, setkáme se osobně.

Envie d’en savoir plus ?