Cette offre n’est plus disponible.

Specialist(k)a digitálních procesů

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Skvělý tým hledá posilu pro rozvoj našich digitálních procesů v oblasti spotřebitelského financování. Pojďte nám právě vy pomoct s vývojem nejlepších digitálních řešení na trhu!

V práci u nás budete:

  • Součástí týmu zodpovědného za definici našich digitálních procesů v oblasti úvěrových produktů
  • Participovat na celé dodávce od zadání pro klientské testování až po podporu supportních útvarů (například interních trenérů nebo naší produktové linky)

Pokud toto splňujete:

  • Ideálně 2 roky zkušeností na podobné pozici
  • Aktivní znalost angličtiny
  • Základní znalost finančních procesů a produktů (výhodou, stačí i základní přehled)
  • Umíte pracovat samostatně, řídit si svojí agendu a eskalovat dle priorit
  • Víte, jak se starat o zákazníka a co potřebuje - znalost metodiky v oblasti „customer experience“ výhodou
  • Oceníme také zkušenost z Ecommerce a s Online nebo Digitálním prostředím

Nabízíme Vám:

  • Příležitost stát se expertem v oblasti digitalizace
  • Možnost uplatnění vlastních nápadů a inovací
  • Spolupráci na mezinárodních projektech v rámci UniCredit Group a sdílení know-how
  • Velmi dobré platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity
  • Zázemí úspěšné moderní mezinárodní banky
  • Příjemné pracovní prostředí v mladém a dynamickém kolektivu
  • Velkou šanci k profesnímu rozvoji

Envie d’en savoir plus ?