Proudly

Proudly

Honza Klusoň, Proud Chief

Poznej Honzu

Honza se stará o všechno možné. Vymýšlí nové funkce a vylepšení, nabírá nové lidi a zařizuje spolupráce. Každý den se snaží, aby všechno pěkně fungovalo a aby uživatelé i firmy byli spokojení. Proudly je skvělé místo, které má velké ambice, a to prostě proto, že je jiné. Jde o jediný kariérní showroom v Evropě, který ukazuje, jak to ve firmách vypadá a do čeho uchazeči jdou. Honza by si přál, aby se tento způsob hledání práce stal do budoucna standardem a aby se z něj stala činnost, která lidi baví. Jeho hlavním cílem je tedy udržet a vést projekt tak, aby tomu takhle skutečně bylo.

Tahle práce mi dala obrovské zkušenosti.

https://cdn-images.welcometothejungle.com/2K6m82vHA4GJ-0aEU-UKBrq00eMMQSrtI0KTMcRXAlU/rs:auto:640::/q:85/czM6Ly93dHRqLXByb2R1Y3Rpb24vdXBsb2Fkcy9pbWFnZS9maWxlLzk0OTIvMTU3MjM4L2IwYTc0ODcwLTM4MTUtNGEyZi1iYWM2LWQ3NzdhZmIyMTliZC5qcGc

Honza Klusoň, Proud Chief, Proud Chief

Bára Hercíková, Proud Art Director

Poznej Báru

Bářiným úkolem je všechno okolo firemních karet. S produkčním týmem vyráží do společností, kde pokaždé stráví několik hodin natáčením, focením a povídáním si s lidmi. Tyhle výlety jsou vždycky hrozně fajn. Často se vydávají pryč z Prahy. A tyto cesty Baru vnímá daleko víc jako skvělý den strávený s přáteli než jako práci. Všechny vytvořené materiály pak dává dohromady tak, aby byl výsledek na webu co nejlepší a všechno do sebe zapadalo. Každá fotka a video musí dávat smysl a vykreslovat společnost do detailu. Kromě toho je taky v intenzivním spojení s firmami, se kterými řeší jejich požadavky. 

Každá fotka a video musí dávat smysl a vykreslovat společnost do detailu.

https://cdn-images.welcometothejungle.com/NuT12bBYwb7trEAf3Je2JK_VYiSK47bgXolB21hTg8E/rs:auto:640::/q:85/czM6Ly93dHRqLXByb2R1Y3Rpb24vdXBsb2Fkcy9pbWFnZS9maWxlLzk0OTMvMTU3MjM4LzBjZDM5OTQxLTE0YTctNDdlOS1iOTRhLTI3NDRmY2M0ODc1Zi5qcGc

Bára Hercíková, Proud Art Director, Proud Art Director

Michal Holzknecht, Proud Business Developer

Poznej Michala

Už v době studia na vysoké škole Michal pracoval pro největší krejčovství v České republice, kde se naučil jednat s vysokými manažery a majiteli českých i zahraničních společností. Pak pracoval dva roky na pozici head huntera pro butikovou personální agenturu, v níž nasbíral velké množství zkušeností přímo z oblasti personalistiky. To ho bavilo. Takže když ho oslovili lidé z Proudly, aby jim pomohl rozšířit se na českém trhu, neváhal a nabídku přijal.

Mám radost, když můžeme klientovi pomoct s náborem a on je díky nám spokojený.

https://cdn-images.welcometothejungle.com/hEQbjz0ro0dRjzW6j5qriyuELVtAFnE78ghVlb7HuwE/rs:auto:640::/q:85/czM6Ly93dHRqLXByb2R1Y3Rpb24vdXBsb2Fkcy9pbWFnZS9maWxlLzk0OTUvMTU3MjM4L2E0OWQxMDA4LTkwODUtNDVmMy1hZmQwLTQwZThhMzVhNjY5Ny5qcGc

Michal Holzknecht, Proud Business Developer, Proud Business Developer

Chtělo to změnu

Hledání nového zaměstnání je událost, která se během života přihodí téměř každému. A co víc, většinou ne jen jednou. Nechápali jsme proto, proč by se u něj měli lidé cítit stejně bezmocně, jako u nekonečného koše s nevyžehleným prádlem nebo s rozbitým routerem těsně před novým dílem Game of Thrones. Řekli jsme dost všem „dynamicky se rozvíjejícím společnostem“ a začali vám ukazovat, jak to ve firmách chodí doopravdy.

Navštěvujeme skvělá místa

Kromě toho, že neustále vymýšlíme, jak Proudly zase o něco vylepšit a posunout blíž k vám všem, kteří jeho obsah využívají, jsou dílem naší práce taky návštěvy ve společnostech. Skvělé je, že se díky tomu dostaneme do míst, která jinak běžným smrtelníkům zůstávají zapovězená. Mohli jsme se tak podívat třeba na to, jak se vyrábí Coca-Cola nebo jsme se prošli po závodech Škodovky.

U nás frčí volnost

Naším cílem a zároveň posláním je to, aby se všichni lidé cítili v práci skvěle. A pokud chceme vytvářet lepší podmínky pro ostatní, musíme jít sami příkladem. Pevnou pracovní dobu byste u nás hledali marně, stejně jako bezmyšlenkovité plnění úkolů shůry. Víme totiž, že každá kreativní hlava potřebuje svou vlastní volnost a zodpovědnost. Někdo si ráno rád pospí, jiný jde před polednem běhat, třetí si důležité maily vyřizuje mezi stromy v parku. Všechno je možné.

Spolu jsme i po práci

Jak už to tak ve startupu bývá, práce máme většinou nad hlavu. To ale neznamená, že se od ní neumíme sem tam odtrhnout. Díky naší strategické pozici nedaleko Míráku máme po ruce nejlepší zmrzlinu v Praze, skvělé burgery a po chvíli svižné chůze taky naši oblíbenou Náplavku. Kromě toho se aspoň jednou za měsíc semele nějaký meeting, konference nebo výlet, na který pak vyrážíme všichni společně. 

Vložit profil na své webové stránky

to_validate : společnost prošla validací, je viditelná pro všechny, ale zatím nebyla indexována